WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

35 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsellik yaşamak, zorlu hayat koşullarında tutunabilmeye yardımcı olan en önemli noktalardan biridir. Cinsellik yaşamak için erkekte penis sertleşmesi ve bu sertleşmenin ideal bir süre boyunca devam etmesi ön koşuldur. Artan libido ile birlikte arzu yükselir ve büyülü bir deneyime giriş için kapılar aralanır. Erekte olmuş penise, uyarılmış vajina eklendiğinde iyi bir cinsel ilişki için iki ana ön koşul gerçekleşmiş olur. Ne var ki iki tenin birbirine değmesi yeterince uzun sürmez. Kadın yükseğe çıkmış bir haldeyken erkek partnerin erken boşalma sorunu yaşaması keyifleri kaçırabilir. Oysa zirve ne kadar yükseğe erişirse, çiftlerin göreceği manzara da o kadar güzel olur. Bu sebeple geciktirici sprey üretilmeye başlanmıştır. 

Erken Boşalmaya Çözüm: Geciktirici Sprey

Sevişmek yalnızca iki farklı tenin birbirine dokunduğu bir eylem değildir. İçinde farklı farklı dinamikleri barındırır. Dolayısıyla her iki tarafın da cinsellikte yaşadığı aksiyonlar farklı ve biriciktir. Kadınlar, erkeklere nazaran daha geç uyarılabilir ya da başka bir ifadeyle kadınların ilişkiye tamamen ısınması daha yavaş gerçekleşir. Erkeklerin ise kadınlar göre cinsel aksiyonları daha yüksek hızda gerçekleşir ve erkeklerin boşalması kadınlara göre her zaman biraz daha yakın olabilir. Bu erkeğin kadından üstün olduğunu veya kadının cinselliği istemediği anlamına gelmez. Erkek ve kadın arasındaki bu fiziki farklar yaratılıştan gelir ve denge sağlandığında muazzam ilişkilere imza atılabilir. 

Peki, nasıl sağlanacak bu denge? En başta sevişmenin ortak noktada buluşulması gereken, iki tarafında haz duyduğu bir deneyim olması gerektiğini bilmelisiniz. Erken boşalmayı önleyici spreyler bu anlayış doğrultusunda üretilir ve ilişkideki duygular ile paralel olarak etkisini sürdürür. Sprey kullanımından hemen sonra direkt olarak sonda alınacak zevki düşünmek sizi yanıltabilir. Cinsellik bütünüyle yaşanması gereken, her adımıyla kıymetli, sıcacık ve samimi bir deneyimdir. Kendiniz ve partneriniz için acele etmeden, cinselliğin her aşamasını ve anını doluca yaşamalı, geciktirici spreylerin etkisini doyasıya hissetmelisiniz. Ne kadar yükseğe çıkacağınıza karar verecek tek kişi sizsiniz.

Şehvetin Dozajını Artıran Geciktirici Sprey

Ufak ve davetkâr dokunuşlarla başlattığınız sevişmenin, geciktirici sprey etkisi ile daha sıcak hale gelir. Dokunmanın parmak uçlarında yarattığı etkiye beyindeki uyarılar eşlik eder. Daha uzun süren bir performans için geciktirici sprey ve temas çok önemlidir. Bu konu özellikle kadınlar için çok önemlidir. Ön sevişme olmadan yapılan bir cinsel ilişki, kadın tarafında tatmini düşük bir deneyim demektir. Erkek için yaşanan bir erken boşalma ise her iki tarafın da tatmini düşük bir ilişki yaşaması anlamına gelir. İkisinin orta yolunu kolayca bulabilmek için geciktirici sprey eczane seçkilerini kullanırken, ürünün güçlü etki süresinde bol temasa vakit ayırmak iyi bir seçenek. 

Diğer yandan erkeklerin nezdinde yaşanan erken boşalma sorunu, cinselliğin kaliteli şekilde yaşanmasının önünde duran çok büyük bir engeldir. Yapılan araştırmalar, çağımızda her 10 erkekten 8’inin erken gelme sorunu ile baş etmeye çalıştığını ortaya koymuştur.  Erkeğin daha uzun bir süre aktif kalabilmesi, iktidarını daha güçlü bir şekilde koruyabilmesi sonucu her iki tarafın da ilişkiden aldığı haz yükselir. Bu durum elbette ki kadın partnerin orgazm olma olasılığını artırarak partneri gibi doyum noktasına ulaşmasını da daha kolay hale getirir. Erkeklerin cinsel performans için takviye edici ürünler kullanması, bu anlamda her iki taraf için de kazanımlı bir cinsel ilişkiye işaret eder. 

Geciktirici Sprey ile Zamanı Lehinize Çevirin

Hayat stresi içinde yatak odasının ortamını değiştirmek ve yeni fantezilere kapı açmak, birçok çiftin yapmayı sevdiği bir aktivitedir. Küresel çapta bu amaçla en çok kullanılan cinsel sağlık ürünlerinden biri de geciktiricilerdir. Eczanelerde satılan geciktirici spreyler, erkek vücudu dinamikleri temel alınarak tasarlanmış ve çeşitli testler sonucu başarısı kanıtlanmış ürünlerdir. Geçmişten beri geciktirici sprey içerisinde bolca E vitamini ve lokal anestezi maddesi kullanılmıştır. Erken boşalmanın önüne başarılı bir şekilde geçen bu maddelere ek ‘lidokoin’ materyalinin etkisinden de faydalanılır. Son derece etkili ve başarılı şekilde formüle edilen bu spreyler sayesinde erken boşalma probleminin fişini çekebilirsiniz. 

Geciktirici sprey kullanımı da oldukça basit ve pratiktir. Cinsel ilişkiye başlamadan 15 dakika kadar önce penisinizin üzerine püskürterek kullanım sağlayabilirsiniz. Ürünün özellikle bu bölgeye uygulanmasının sebebi, penis başındaki hissi azaltmasıdır. Böylece erken boşalma önlenebilir ve geç gelmenin etkisiyle her iki taraf daha fazla tatmin olabilir. Yanı sıra geciktirici spreylerin 3-5 kez sıkılması yeterlidir. Bu sayıdan daha fazla uygulanması ilişkiyi daha fazla uzatmaz. Yeterli uygulamayı yaptıktan sonra kendinizi ilişkiye ve temasa verebilirsiniz. 

Kontrolü Tamamen Eline Almak İsteyenlerin Tercihi: Geciktirici Sprey

Cinsel ilişkilerde özellikle kadın partnerin orgazma ulaşması daha güçtür. Bir kadının cinsel anlamda tamamen tatmininin sağlanabilmesi için daha fazla temasa ve uyarılmaya ihtiyaçları vardır. Uzun süren ilişkilerin her iki tarafa, bilhassa kadına daha çok zevk verdiği aşikârdır. Kadınının zevk aldığını gören erkeğin tatmini de yükselecektir. Bu haz döngüsü içinde kaybolmak ve cinsel ilişkiden her iki tarafın da kazançlı çıkmasını sağlayabilmek için geciktirici sprey sipariş verebilirsiniz. 

Evlilikte aradaki bağları zayıflatan en önemli unsur rutindir. Her gün aynı saatlerde uykuya yatan ve cinselliği benzer saatlerde benzer şekillerde yapan çiftler arasında bağda zayıflama olmaya başlayabilir. Cinsel ilişki ve evlilik arasındaki bağın en büyük düşmanı şüphesiz rutin hayattır. Bu sorunlara bir de erken boşalma gibi cinsel işlev sorunları eklenirse, rutin durum içinden çıkılamaz bir hal alabilir. Geciktirici sprey gibi cinsel destek ürünleri kullanarak bu problemlerin üstesinden gelinebilir. Genel anlamda biyolojik uyuşturucular ile desteklenen bu ürünler, doğru kullanıldığında çiftler arasındaki ilişkiyi ateşlendirir. Yani bu uyuşturucu materyal, cinsel hazzın beyne iletilmesini erken boşalmayı önleyecek bir süre kadar etkili olur. Böylece çiftler arasındaki kopukluk son bulur.

Eczanelerde Satılan Geciktirici Spreyler Nelerdir

Viagra 150000 Geciktirici Sprey

Procomil Geciktirici Sprey 45cc

Stag 9000 Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Eros Geciktirici Sprey

Viga 50000 Geciktirici Sprey

Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey

ERObyHOT Long Time Delay Spray

Erken Boşalmayı Önleyici Spreyler Sipariş 

Cinsel ilişki sırasında erkek boşalmasının belirli bir zamanı yoktur. Buna ek ilişki daha başlamadan önce veya başladıktan çok kısa bir süre sonra boşalma oluyorsa, burada erken boşalmadan söz edebiliriz. Her erkek, hayatının belli bir döneminde muhtemelen bu sorunu yaşıyor. Eğer bu durum sizi ve partnerinizi rahatsız ediyorsa geciktirici sprey eczane ürünlerinden destek almanız gerekir. Sizi ve eşinizi haz almak için yeterli zaman olmadığı duygusuna sinsice iten erken boşalma problemi, ciddi oranda moral bozukluğuna sebep olduğu gibi aranızdaki bağı da zayıflatabilir. Geciktirici ürünler ile cinsel rutininize renk katabilir ve gecenin ateşini körükleyebilirsiniz. 

Bir evlilikte çiftler arasındaki tüm sır perdeleri aralanmalı, mutluluk bu şekilde ortaya çıkacaktır. Bir ömür boyu mutluluk ve sevgiyle kalabilmenin sırrı ise ortak cinsel paylaşımlardır. Cinsel işlev bozukluklarının sabote ettiği bir ilişkide yenik düşmek yerine daha iyisi için neler yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz. Eğer cinsel hayatınızdaki sorun erken gelmeyse ve bu partnerinizin cinsellikten aldığı zevki düşürüyorsa geciktirici sprey imdadınıza yetişecektir. Tekdüze, sıkıcı ve belki de başarısız cinsel hayatınızdan uzaklaşarak bambaşka bir cinselliğe adım atmak üzere geciktiriciler en iyi yoldur. Geciktirici sprey satan eczaneler arasında başarısını kanıtlamış, sektörde köklü geçmişi olan satış noktamızı güvenle tercih edebilir ve evliliğinizi canlandırabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Ürünleri ile Cinsel İlişki Sürenizi Uzatın

Erkek için yaşanılan bir erken boşalma sorunu cinselliğin kaliteli bir şekilde yaşanmasını engellemektedir. Çünkü erkeğin daha uzun süre cinsellikte aktif olması demek bayanın da orgazmı deneyimleyebilmesi demektir. Geciktirici sprey ile birlikte bu tarz sorunlar yaşanmaz ve de haz doruklarda yaşanır. Hem erkeğin hem de bayanın cinsel anlamda daha yoğun hazları alabilmesi ve de mükemmel birliktelikleri paylaşabilmesi açısından tercih edilecek ürünler önemlidir. Çok daha uzun süren deneyimlerde hem bayan hem de erkek daha çok zevk alır. Sözlükteki anlamı, herhangi bir durum, olay ya da reaksiyonun normale oranla daha uzun zamana yayılması ve olağan süreyi uzatması anlamına gelir.

Genel anlamda cinsellik açısından baktığımızda daha çok erkeklerin erken boşalmayı önleyici, ilişkiyi daha uzun süre yaşayabilmesi adına penis bölgesine uyguladığı ürünlerdir. Bu tarz ürünler genel olarak ilişki öncesi kullanıldığında erken boşalmayı belli bir zaman diliminde uzatabilmektedir. Tıbbi olarak bu ürünlerin faydası olsa da asıl sorunun büyük bir bölümünün psikolojik olduğu gerçektir. Yapılan birçok araştırmada görülmüştür ki, cinsel ilişkilerde yaşanan sorunlar yani hem erkeklerde hem de kadınlar da psikolojik etkileri çok daha fazladır. Buradaki etkiler, bilgi yetersizliği, cinselliğin yeterince araştırılmamış olması, kültür, gelenek ve görenekler, yaşadığımız çevre, stres gibi daha sayılabilecek birçok etken mevcuttur. Yaşanılan cinsel problemleri uzmanlara danışarak çözmeye çalışmak en doğrusudur.

Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Oranları Nasıl Gözlemlenir

Yapılan araştırmalarda günümüzde her 10 erkekten 8’inde erken boşalma sorunu gözlenmektedir. Sağlıklı bir cinsel ilişkide partnerlerin uyumu da yabana atılmayacak kadar fazladır, doğru zamanda uyumlu partnerlerle yapılan cinsel birlikteliklerin sorunsuz olduğu saptanmıştır. Özellikle kadınların orgazma ulaşmaları oldukça zordur, uyarılmaya daha fazla ihtiyaçları bulunmaktadır. Kadınlar ön sevişmeyi daha uzun süre tuttukları sürece ilişkiden daha fazla zevk alırlar, böylece erkeklerin de zevk alması sağlanır. Erkeğin de bunu çoğu zaman başarabilmesi için takviye edici ürünlere ihtiyacı olabilmektedir. Geciktirici spreylerde bu anlamda en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Dünyada birçok firma bu konuda araştırmalar yaparak en doğru ürünü müşterilerin sunmaya çalışmaktadır. Uzun yıllardır yapılan çalışmalarda Geciktirici spreylerde lokal anestezi maddesi ve E vitamini kullanılmış ve bu sayede erken boşalmanın önüne geçilebilmiştir. Günümüzde ise geciktirici sprey ve kremlerde daha çok lidokain kullanılmaktadır, lidokain saf halindeyken geçirgenliği yani peniste deri altına nüfuz etmesi zor olduğundan Promescent adlı bir madde olan yağ ve su karışımı bir madde karıştırılarak daha fazla geçirgenlik özelliği sağlanmaya çalışılmaktadır. En önemli konulardan birisi de dozu iyi ayarlamaktır. Türkiye’de ve dünyada birçok geciktirici sprey çeşidi bulunmaktadır, bazıları merdiven altı ürünler olduğundan dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanacağınız geciktirici spreyin orijinal olup olmadığını iyi araştırmalısınız.

Geciktirici Sprey ile Hazzı Doruklara Ulaştırın

Uzun süren cinsel deneyimler hem bayan hem de erkek için son derece büyük bir önem taşırlar. Bir erkeğin yaşadığı erken boşalma sorunun ortadan kalkması açısından geciktirici sprey son derece özel ve de etkili bir formüle sahiptir. Bu şekilde hem erkek hem de bayan cinsellikte çok daha uzun süre zevk alabilir. Çünkü erkeklerin orgazm süresi ve bayanların orgazm süresi bir değildir. Bu noktada erkeğin süreyi uzatması bayanın zevk almasında etkilidir. Geciktirici Spreyler, cinsel ilişkiye farklı renk katmaya, cinsel ilişki sırasında yaşayabileceğimiz stresi azaltmaya ve erken boşalmayı uzatarak partnerinizin de mutlu bir cinsel ilişki yaşamasına yardımcı olan ürünlerdir.

Uzmanların geciktirici spreyler hakkında açıkladıkları diğer bir konuda, erken boşalmanın aslında belirli bir süresinin olmadığıdır. Yani, bir çift 3-5 dakikada ilişkiden zevk alabilir, yarım saat süren ilişkilerden zevk almayabilir. Genç bireylerde erken boşalma daha fazla rastlanan problemlerden biridir, cinsel ilişkideki tecrübesizlik ve aşırı heyecan erken boşalmaya neden olabilmektedir. Tecrübe kazandıkça ve takviye edici ürünler (geciktirici spreyler dahil) kullandıkça bu tür sorunların azaldığı görülmektedir. İlgili Diğer Ürünler;

> Eros Geciktirici Sprey

> Delay 48000 Geciktirici Sprey

> Dooz 34000 Geciktirici Sprey

Geciktirici Sprey Kullanım Şekli ve Etkileri

Erkeğin daha uzun süre aktif olabilmesi açısından geciktirici sprey son derece özel olan bir etkiye sahiptir. Mükemmel deneyimlerin yaşanabilmesi açısından ve de aynı zamanda yoğun bir hazzın paylaşılabilmesi açısından ürünler önemlidir. Çiftlerin daha uzun süre mükemmel deneyimler yaşayabilmesi açısından erkeğin uzun süre penis sertliğini korumasını sağlar. Kullanımı cinsel deneyimden 15 dakika kadar önce penis üzerine püskürtülmelidir. Geciktirici spreyler penis başına sıkılarak uygulanılır. Penis başındaki hissi azalttığı için erken boşalmayı önleyebilir. Daha fazla uygulanması ilişkiyi daha fazla uzatacak anlamına gelmez ortalama olarak 3-5 kez sıkılması yeterlidir. Burada dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin geciktirici sprey kullanmaması gerektiğidir. Çünkü sertleşme sorunu tedavisi daha uzun sürede olmayabilir. Ayrıca 18 yaşından küçük olanların geciktirici sprey kullanmasını uzmanlar tavsiye etmemektedir. Çünkü bu yaşlardaki bireyler henüz cinsel hayatlarını tam olarak şekillendirmemişlerdir.

Geciktirici Sprey Yan Etkileri Var mı?

Penis başı hassas bir bölge olduğundan geciktirici spreyin çok fazla uygulanmaması gerekmektedir. Çok fazla yapılan uygulamalarda aşırı derecede duyarsızlık, kızarıklık ve yanma gibi nedenler ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca sperm sayınızda eksilmeye yol açabilir. Orijinal olmayan geciktirici spreylerin kullanımı hem bedensel hem de psikolojik olarak size zarar verebilir, kullandığınız ürünün orijinal olmasına her zaman dikkat etmelisiniz. İnternetten alışveriş yapıyorsanız güvenilir olan sitelerden veya eczanelerden temin etmenizde fayda olacaktır. Sahte ürün kullanımında sizin zarar görebileceğiniz gibi aynı zamanda birlikte olduğunuz partnerinizde zarar görebilir. Partnerinizin cinsel organına (vagina, vulva gibi) tahriş kızarıklık gibi zararlar verebilir.

Orjinal Geciktirici Sprey Kullanım Sonrası Faydaları

Özellikle Avrupa Birliği üye ülkeleri ve Amerika’da üretilen geciktirici spreyler çeşitli denetimler ve etkinlik kontrollerinden geçtiği için kullanımı en doğru ürünlerdir. Üzerinde hologram bulunan ve üretim yeri USA/ EU olan ürünleri tercih etmeniz sağlıklı olacaktır. Bu ürünler aynı zamanda cinsel ilişkiden zevk almanızı sağlayacak, erken boşalmanızın önüne geçecek ve penisteki his kaybını en az seviyeye indirecektir. Sahte ürün kullanmamaya özen gösterirseniz sağlıklı ve zevkli bir ilişki yaşamanız ve de aynı zamanda birlikte olduğunuz partnerinize de mutlu bir cinsel ilişki yaşatabilirsiniz. Marka ürünler kullanmanız size hem sağlık açısından hem de cinsel ilişkinizden zevk almanız konusunda faydalı olacaktır.

Orijinal geciktirici sprey markalarından bazıları:

Deadly Shark Ultra Geciktirici sprey / Almanya menşeili bir üründür.

Proloonging Geciktirici Sprey/Amerikan menşeili bir üründür.

Hot Rhino Power Geciktirici Sprey / Avusturya menşeili bir üründür, aynı zamanda Ero markasıda bu ülkeye aittir, aynı derecede etkili ürünlerdir.

Viga Geciktirici Sprey / Almanya menşeili bir üründür,50000-60000-100000-150000 gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Viaxi Long Time Sprey / Türkiye’de menşeili bir üründür.

Maalesef ülkemizde bu ürünlerde dahil sahte ürünler üretilmektedir. Gerekli araştırmaları yapmadan geciktirici sprey alırken dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ürünlerin faturalı olmasına dikkat ediniz. Kullanacağınız ürün ithal ise ithalat belgeleri yerli üretim ise Tıbbi Cihaz İlaç Kurumu Kozmetik Dairesi Başkanlığı kaydının olmasının gerektiğini unutmayınız. Ayrıca üzerinde bulunan barkodunun firmaya ait olması gerekmektedir.

Tüketicilerin bu konuda duyarlı olması hem ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır hem de kendi sağlığınız açısından önemlidir.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Yazımızın başlarında da ve diğer konular içerisinde de bahsettiğimiz gibi orijinal ürün kullanmanız en başta kendi sağlığınız açısından çok önemlidir. Bu yüzden ürün alırken fiyatları konusunda da dikkatli olmanız gerekmektedir. Ucuz ürün almak size maddi açıdan belki kar ettirebilir ama sağlığınız açısından sakıncalıdır. Her ürünün bir maliyeti ve satış değeri bulunmaktadır, arge çalışmalarından ürünün üretilip tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan dilimde üretici firmaların giderleri oldukça fazladır, iyi bir ürün elde etmek için geniş kapsamlı çalışma gerekmektedir. Günümüz şartlarında internet ortamında oldukça ucuza geciktirici spreyler satılmaktadır, oysa maliyetleri topladığımızda bu ürünlerin bu fiyatlara satışının yapılması imkansızdır. 30 TL - 40 TL gibi fiyatlara satılan ürünler maalesef sahte ürünlerdir. İlgili Diğer Kategoriler;

> Geciktirici İlaçlar

> Erken Boşalmaya Çözüm İlaçlar

> Cinsel İlşki Süresini Uzatan İlaçlar

Kendi sağlığınız ve gerçekten kullanmak durumunda olduğunuz bir ürünü almak istiyorsanız her türlü araştırmayı yaparak doğru ürünü tercih etmelisiniz. Öncelikle size tavsiyemiz cinsel hayatınız konusunda herhangi bir sorununuz var ise (sertleşme, erken boşalma, sperm eksikliği, isteksizlik, iktidarsızlık v.s) uzman bir doktora danışmanız ve şayet kullanmak istediğiniz bir olduğunda yeterli araştırmayı yapmanız böylelikle doğru ürüne ulaşmanızdır. Cinsel hayatınızın daha güzel daha zevkli daha heyecanlı geçmesini istiyorsanız doğru adım atmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü tüm dünyada ve ülkemiz de cinsel hayatı heyecanlı hale getirmek için bu ürünler takviye edici olarak kullanılmaktadır. Cinsel sorunlar tedavi edilemez hastalık değildir, doktor kontrolünde doğru ürünlerle daha sağlıklı ve heyecanlı cinsel hayatınız olabilir.

Viagra 150000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Tedavisi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viagra Hap Viagra 150000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Tedavisi

Viagra 150000 geciktirici sprey ürünleri erken boşalma tedavisinde en etkili geciktiriciler olarak sizlere sunulmaktadır.

299,00
Delay 48000 Geciktirici Sprey e Vitaminli Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Çözümü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 Geciktirici Sprey e Vitaminli Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Çözümü

Delay 48000 Geciktirici Sprey e Vitaminli Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Çözümü. Delay 48000 sprey 1 Saate yakın ilişki sürenizi uzatan bu sprey. 100 kullanımlık olması nedeniyle de tercih sebebidir.

299,00
Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey Erken Boşalma Sorunu Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Dragon Dooz 44000 Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey Erken Boşalma Sorunu Çözüm

Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey Erken Boşalma Sorunu Çözüm, Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir. Super dragon genelde sex film yıldızları tarafından kullanılmaktadır.

325,00
Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi

Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi, Viga 50000 Geciktirici Sprey 1 Saate yakın ilişki süresi.

299,00
Procomil Geciktirici Sprey 45cc
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Procomil Spray Procomil Geciktirici Sprey 45cc

Procomil Geciktirici Sprey 45cc erken boşalma sorunlarında en etkili geciktirici ürünler

299,00
Viga 100000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 100000 Viga 100000 Geciktirici Sprey

Viga 100 000 geciktirici sprey ürünleri erken boşalma tedavisinde en etkili geciktiriciler.

299,00
Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 2 Kutu
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 2 Kutu

Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 2 Kutu

499,00
Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey

Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey olarak sunulan ürünler erkeklerin cinsel yaşantılarında daha uzun ilişki imkanı sunuyor. Eczane sağlık fiyatları eros sprey ürünlerinde.

299,00
Delay 55000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Delay 55000 Geciktirici Sprey

Delay 55000 Geciktirici Sprey Kullanımı Etkili Spreyler, eczane garantili fiyatlarla hemen satın almak için orijinal ürünü eczane sağlık'tan satın al.

299,00
Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 25000 Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm

Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin.Tamamen Natureldir. Ortalama 1 Saate yakın ilişki sürenizi uzatan bu 2500 sprey, 100 kullanımlık olması nedeniylede tercih sebebidir.

299,00
Viga 60000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 60000 Viga 60000 Geciktirici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey online eczane satış fiyatı ile indirimli satın al. Viga 60000 sprey erken boşalan erkekler için evde çözüm sağlıyor. Geciktirici spreyler eczane sağlık'ta.

325,00
Viga 100000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 100000 Viga 100000 Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey

299,00
Super Dragon Dooz 44000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Dragon Dooz 44000 Super Dragon Dooz 44000 Geciktirici Sprey

Super Dragon Dooz 44000 Geciktirici Sprey Ürünleri Erken Boşalma Tedavisinde En Etkili Ürünler.

325,00
Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 3 Kutu
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 3 Kutu

Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 3 Kutu

599,00
Viga 84000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 84000 Viga 84000 Geciktirici Sprey

Viga 84000 Geciktirici Sprey

299,00
Remans 14000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Sorununa Kesin Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Remans Remans 14000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Sorununa Kesin Çözüm

Remans 14000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Sorununa Kesin Çözüm, ucuz fiyat eczane garantisiyle hemen satın al

325,00
Scream S2000 Delay Longtime Spray
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Scream Spray Scream S2000 Delay Longtime Spray

Scream S2000 Delay Longtime Spray

325,00
Arex Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Arex Arex Geciktirici Sprey

Arex Geciktirici Sprey

325,00
ERObyHOT Long Time Delay Spray
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ero ERObyHOT Long Time Delay Spray

ERObyHOT Long Time Delay Spray

825,00
Retard Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Retard Geciktirici Sprey

Retard Geciktirici Sprey

325,00
Delay 28000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Tedavi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Delay 28000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Tedavi

Delay 28000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Tedavi, eczane fiyatı ile hemen satın almak için orijinal ürünü tıkla

299,00
Seal Long Time Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Seal Long Time Geciktirici Sprey

Seal Long Time Geciktirici Sprey

299,00
Eagles Long Time Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Eagles Long Time Geciktirici Sprey

Eagles Long Time Geciktirici Sprey

299,00
Bear Long Time Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Black Berry Bear Long Time Geciktirici Sprey

Bear Long Time Geciktirici Sprey

299,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 850

Diğer

  © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.