WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

13 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Penis Büyütücü Haplar İle Penis Büyütme Yöntemleri

Pensi büyütücü haplar kategorimizde zahmetsizce kullanılan ürünler bulunmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere hap yapısı ile kolay kullanım imkanları sunan ürünler sadece su yardımı ile gün içerisinde 30 saniyenizi alır. Penis büyütücü hap ürünleri bu sebeplerden dolayı kişilerin kullanım tercihleri arasında yer almaktadır. Penis büyütücü haplar ve diğer ürünlere nazaran oldukça basit bir kullanım sergilemektedir. Bunun yanında da penis büyütme yöntemlerinin en ideallerinde olan ürünler içeriklerinde bulunan özel bitki özleri ile kombine edilmişlerdir. Düzenli ve uzun vadeli kullanımlarda göz ile görülür bir penis kalınlaşması ve büyümesi sağlayan ürünler kullanıcıların beğenisini kazanarak kendilerini dünya geneline ispatlamış diyebiliriz. Penis büyütücü haplar kategorisindeki ürünlerimizi iç sayfalarımızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Penis büyütücü hap ürünleri bireylerin küçük penis boyutlarından şikayetçi olmasından dolayı üretilmiş bir ürün çeşididir. Bu büyütücü haplar düzenli ve belirli sıklıkta kullanıldığı taktirde göz ile görülür bir şekilde büyütme desteği sağlayacaktır. Bunun yanında da aynı zamanda cinsel güç, ereksiyon desteği ve zindeliği arttırma konusunda etkili bir desteği kişilere ulaştırmaktadır. Penis büyütme yöntemlerinin en kolayı olan penis büyütücü hap ürünleri belirli bir zaman kullanımı esnasında oldukça başarılı sonuçları kişilere aktaracak ve kişiyi tatmin edici bir boyuta taşıyacaktır. Sizde daha büyük ve daha iri bir penise ihtiyaç duyuyor iseniz, yapmanız gereken ürünlerimizi incelemek ve istemiş olduğunuz ürünlerinizi bizlere belirtmektir. Penis büyütücüler konusunda daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilir veya online canlı destek sistemimiz ile bizlere sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Penis Büyütücü Haplar İle Penis Büyütme Egzersizleri

Erkeklerin dış genital bölgesi diye adlandıran kısımda yer alan penis, idrarın dışarı atılmasında ve üremede spermlerin kadın üreme organına nakledilmesini sağlayan organdır. Yapısı bakımından süngersi bir dokuya sahiptir ve kalojen bakımından oldukça zengin proteinler barındırmaktadır. Penisin yeterli seviyede sertleşmesi cinsel birleşme için gereklidir. Bu sertleşme ancak penise yeteri kadar kan pompalanması ile meydana gelmektedir. Yeteri kadar kan dolumu gerçekleşen penis gerekli büyüklüğe ve sertleşmeye ulaştığında cinsel birleşme sağlanmaktadır. Bu sertleşme ve yeterince kan pompalanması sonucunda penis belli bir kalınlığa ve büyüklüğe ulaşabilmektedir. Her insanda bu boyut ve kalınlık farklılık göstermektedir. Genel olarak bu büyüklük, her insanın yaşına, doğal yapısına, ırkına ve beslenme durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Yapılan araştırmalar erkeklerin %45’ nin penis boyunun normal şeklinde olduğu yönündedir. Bu araştırmalardan anlaşılacağı üzere erkeklerin büyük bir bölümünün penis boyu uzunluğundan memnun olmadığı görülmektedir. Bunun için birçok erkek penis boyutunu geliştirmek için alternatif arayışlar içerisine girmektedir.

Birçok erkek cerrahi tekniklerin yerine yardımcı ürünler bulmaya çalışmakta ya da bazı penis geliştirmeye yardımcı medikal cihazlar kullanmayı tercih etmektedir. Hiçbir erkek penisinin kısa olduğunu ya da yeterince kalın ve büyük olmadığını düşünerek doktora başvurmaktan çekinmektedir. Elbette en önemli bölge olan genital bölgenin yani penisin bir uzman tarafından belli tetkikler yapıldıktan sonra uzman görüşü doğrultusunda cerrahi müdahale veya ilaç kullanılması en doğru olan çaredir. Az önce de belirttiğimiz gibi birçok erkek bu konuda çekingen davrandığından doğal yöntemleri veya yardımcı ürünleri tercih etmektedir. Penis büyütücü haplarda bu ihtiyaçtan doğmuştur. Dünyada birçok firma bu konuda araştırmalar yapmakta doğru ürünü tüketiciye sunmaya çalışmaktadır. Bu yöntemler denenmeden önce her bir birey öncelikle penis hakkında yeterli bilgiye sahip olmalıdır, ona göre araştırıp doğru ürün kullanmalıdır.  Sizlerle penis hakkında kısa bir bilgi paylaşımı yapmamız gerekirse;

Dış genital erkek organı olan penis dört farklı bölümden oluşmaktadır.

 1. Penis Başı

Penisin uç bölgesi olarak tarif edilir ve glans adı verilen açık renkli bir doku tabakası ile kaplıdır. Bu doku sünnet olan erkeklerde cerrahi bir müdahale ile alınmaktadır.

 1. Corpus Cavernosum

Penisin kenarları boyunca devam eden her iki taraftaki dokudur ve ereksiyon esnasında kan ile dolarak penisin büyümesini sağlar.

 1. Corpus Spongiosum

Glans adı verilen sünger dokunun olduğu ve penisin boyuna kadar devam eden bölümdür. Sertleşme esnasında idrar yolunu açar.

 1. Üretra

İdrarın dışarı atıldığı bölümdür.

Penis büyütücü haplar, penisin kalınlaşmasını ve boyutunun belli bir uzunluğa ulaşmasında yardım olabilmektedir. Günlük düzenli kullanım ve aynı zamanda penise masaj uygulamak gerekmektedir. Ayrıca burada dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da penisin boyutunun ölçülme şeklidir. Ölçüm noktası kasık ile penisin başladığı kısımdan itibaren olmalıdır ve penisin baş kısmının ucuna kadar olan bölümdür. Erektril haldeki bir penis ile erektril olmayan penis boyu arasında oldukça fazla fark bulunmaktadır.

Erektil olmayan bir penisin ortalama uzunluğu 8-9 cm arasındadır.

Erektil olan bir penisin ortalama uzunlu ise, 12 cm ile 15 cm arasındadır.

Penis kısalığının belli sebeplerini sıralayacak olursak:

Hormon düzensizliği, penis dokusunun hasar görmesi, kromozom bozukluğu, fazla kilolu olmak ve penis boyunun yanlış ölçülmesi olarak belirtebiliriz.

Bilimsel olarak test edilmiş ürünler penis gelişiminde faydalı olabilmektedir. Ülkemizde de bu anlamda birçok ürün satılmaktadır. Bazı ürünler eczanelerde de bulunmaktadır. Aynı zamanda aktarlarda bitkisel takviyeler adı altında birçok ürün bulunmaktadır. Yapılan internet reklamlarında özellikle bazı ürünlerin penis boyunu abartı bir şekilde uzattığı söylense de bu doğru değildir. Hiçbir ürün ve hatta cerrahi müdahale penis boyunda o kadar uzama sağlayamamaktadır. Elbette penisin kalınlaşma ve boyutunda farklılık meydana getirir yani yardımcı olabilir.

Penis Büyütücü Hapların Doğru Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Genel olarak penis büyütücü haplar günlük kullanım gerektiren ürünlerdir. Her gün düzenli olarak sabah akşam kullanılması penis bölgesinde kan akışını ve kan dolumu gerçekleştirecektir. Bu tür ürünlerin yemeklerden bir iki saat önce veya sonra bol su ile alınması daha faydalı olacaktır. Eğer düzenli ilaç kullanıyorsanız veya kronik olarak devam eden bir rahatsızlığınız var ise doktorunuza danışmanız sağlığınız açısından doğru olacaktır.

Amerikan Sağlık Bakanlığı FDA penis büyütme yöntemleri şu şekilde sıralamaktadır.

Penis Pompaları

Penis Büyütme Ameliyatları

Penis Büyütücü Haplar

Penis Büyütücü Kremler

Elle Penis Büyütme Yöntemleri

Penis Büyütücü Hap Zararları Var mıdır?

Yazımızın diğer bölümlerinde de bahsettiğimiz gibi penis büyütücü haplar genel olarak kullanılmadan önce uzman bir doktora başvurmak gerekmektedir. Kullanacağınız ürünün gerekli testlerden geçmiş olması, orijinal ürün olması ve her insanın genel yapısının farklı olmasından dolayı gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra kullanılması gerekmektedir. Penis büyütücü hap kullanırken kronik hastalığınızın olmaması, ürünün içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjik durumunuzun olmaması, eğer farklı ilaçlar kullanıyorsanız birlikte kullanıp kullanamayacağınız tetkikleri yapıldıktan sonra anlaşılacaktır. Bitkisel gıda takviyeli hapların genel olarak bir zararının olmadığı bilinse de uzman bir doktora başvurmanızda fayda olacaktır. Penis boyutunu büyütme ve kalınlaştırma konusunda ister ürün kullanarak isterseniz cerrahi müdahalelerde ilk önce yapmanız gereken tekrar etmemiz gerekirse mutlaka ve mutlaka her türlü araştırmayı yapmış olmanız gerekmektedir. Kimyasal madde içermeyen ürünlerin insan vücuduna zarar vermediği görülmektedir. İlgili Diğer Ürünler;

V Pls Platinum Penis Büyütücü Kapsül

Penis Büyütme İlaçları

Penis Büyütücü Medikal Pompalar

Penis Büyüklüğü ve Kalınlığı Önemli midir?

Yapılan araştırmalar cinsel birleşmede ve üremede penis boyunun standart boyutlar da olmasının yeterli olduğu vurgulanmaktadır. Çünkü normal boyuttaki bir penis spermlerin kadın üreme organına nakledilmesinde gerekli işlemleri tamamlamaktadır. Eğer penis normal boyutların çok altında ise cerrahi bir müdahale veya gerekli desteklerle (bitkisel gıda takviyeli, penis büyütücü haplar, penis büyütücü kremler, penis pompaları ve egzersizler) normal boyutlarına ulaşması sağlanabilir. Sağlıklı cinsel birliktelikler sadece penis boyu ile ilgili değildir. Farklı ortamlar, farklı fantaziler, yeteri kadar ön sevişme, karşılıklı yapılan dokunuşlar ve benzeri gibi değişiklikler cinsel ilişkiden daha fazla zevk alınmasında önemli rol oynamaktadır.

Elbette penis boyunun belli ölçülerde olması karşı cinste daha etkili olabilecektir. Aynı zamanda normal boyutlarından çok daha fazla büyüklükte olan bir penis cinsel ilişki sırasında kadında rahatsızlık da yaratabilir. Her ne kadar dünyada genel anlamda erkekler penis boyunun yeterli olmadığından şikâyet etseler de ortalama 12- 14 cm civarındaki penis boyutu normal sayılmaktadır ve bu boyutlardaki bir penisin de karşı tarafı her zaman tatmin edebileceği araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Sertleşme esnasından penis boyunuz normal ölçülerde ise dert etmenize hiç gerek yoktur. Yine de bu konuda psikolojikte olsa kendini yeterli görmüyorsanız içinde kimyasal madde olmayan v pls platinum ürünleri kullanabilirsiniz. Penis büyütücü haplar aynı zamanda sertleşme sorunu yaşayan, erken boşalma problemi olan, iktidarsızlık ve sperm sayısı yetersizliği olan kişilere de faydası olmaktadır. Buradaki en önemli husus doğru ürünü kullanmaktır. Penis büyütücü hap kullanmak istiyorsanız orijinal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanım talimatlarına uymanız daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

V Pills Penis Büyütücü ve Geliştirici Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
V-Pills V Pills Penis Büyütücü ve Geliştirici Kapsül

V-pills penis büyütücü hapı ile cinsel organınızı istediğiniz boyutlara getirebilir ve hayalinizdeki penise kavuşabilirsiniz. Üstün kalitedeki ürünler uygun fiyatlar ile sizlerle!

459,00
V Pills Penis Büyütücü ve Geliştirici Kapsül 3´lu Kutu
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
V-Pills V Pills Penis Büyütücü ve Geliştirici Kapsül 3´lu Kutu

V-pills penis büyütücü hapı ile cinsel organınızı istediğiniz boyutlara getirebilir ve hayalinizdeki penise kavuşabilirsiniz. Üstün kalitedeki ürünler uygun fiyatlar ile sizlerle!

1.099,00
Maxman II Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
MaxMan Maxman II Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül

Maxman II Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül

599,00
V Pills Penis Büyütücü Kapsül 2´li Kutu
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
V-Pills V Pills Penis Büyütücü Kapsül 2´li Kutu

V-pills penis büyütücü hapı ile cinsel organınızı istediğiniz boyutlara getirebilir ve hayalinizdeki penise kavuşabilirsiniz. Üstün kalitedeki ürünler uygun fiyatlar ile sizlerle!

859,00
Vigrx For Men Herbal Supplement
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
VigRX Vigrx For Men Herbal Supplement

Vigrx For Men Herbal Supplement

599,00
V-Pls Platinum Penis Büyütme Hapı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
V-Pls Platinum V-Pls Platinum Penis Büyütme Hapı

V-PLS Platinum Penis Büyütme Hapı erkeklerde yaşla beraber başlayan yıpranmaları azaltmaya yönelik formüle edilmiş özel bir gıda takviyesidir.

699,00
Maxisize Penis Büyütücü Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxisize Maxisize Penis Büyütücü Kapsül

Maxisize Penis Büyütücü Kapsül

399,00
Lamborghini Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lamborghini Lamborghini Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül

499,00
Magna RX Plus 60 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
MagnaRx Magna RX Plus 60 Tablet

Magna RX Plus 60 Tablet

699,00
Herbal Vivid Gold 60 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Herbal Vivid Gold Herbal Vivid Gold 60 Kapsül

Herbal Vivid Gold 60 Kapsül

699,00
MAXM Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
MAXM MAXM Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül

MAXM Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül

499,00
Titan Men 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Titan Jel Titan Men 30 Kapsül

Titan Men 30 Kapsül

499,00
Vicepra Bitkisel Jel Penis Büyütme Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Vicepra Vicepra Bitkisel Jel Penis Büyütme Kapsül

Vicepra Bitkisel Jel Penis Büyütme Kapsül

699,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

399 1099

Diğer

  © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.