WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

15 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsellik, yalnızca üremek ve nesli devam ettirmek için var olan bir eylem değil. Nitelikli bir cinsel yaşam, kişiler en başta yüksek oranda keyif verir. Bunun yanı sıra cinselliğin kişiye bireysel ve ilişki anlamında olmak üzere tahmin edilemeyecek etkileri vardır. Özellikle evliliklerde aktif bir cinsel yaşam, rutini kırar ve kişileri birbirine daha fazla bağlar. Durum böyleyken, çeşitli nedenler ile kişilerin hayatına giren cinsel işlev bozuklukları buna engel olur. Kadınlarda bu cinsel isteksizlik ile kendini gösterirken, erkeklerde erken boşalma şeklinde ortaya çıkar. Eczanelerde satılan geciktirici kremler, bu sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olarak kişileri renkli bir cinsel hayata kavuşturur. 

Geciktirici Krem ile Zamansız Haz

Uzmanlar, aktif ve renkli bir cinsel hayata sahibi olan çiftlerin aralarında çıkan problemleri daha çabuk yönettiğini ifade ediyor. Birbirini arzulayan çiftler arasında anlayışın daha fazla hâkim olduğu ve sorunların daha fazla derinleşmeden çözüldüğü aşikâr. Bir ilişkide eğer cinsel mutsuzluk varsa bu o çiftin diğer alanlarını da etkiler. Öyle ki cinsel hayatında mutsuz olan kişilerin sosyal yaşamlarında uyumsuzluk gösterdiği bile görülmüştür. Bunun yanı sıra cinsel hayatı yolunda gitmeyen bir kişi, iş yaşamında yeterli performansı gösteremeyecektir. Tüm bunların sorumlusu, bir erkek için erken boşalma sorunu olabilir. 

Erken boşalma sorununun belirli bir yaşı yoktur. Belirli bir yaş sınırı olmayan bu sorun, herhangi bir sebep ile hayatınıza girmiş olabilir. Bunun için suçluluk psikolojisine girmek yersizdir. Bunun her erkeğin ömründe en az bir defa da olsa yaşayacağı bir durum olduğunu bilmelisiniz. Yaşadığınız sorun, her ne kadar can sıkıcı da olsa çözüme gitmek için bir şeyler yapmanız gerekir. Etkileriyle sizi bu sorundan hızlıca kurtaracak geciktirici krem seçkileri ile tanışmaya ne dersiniz? Geciktirici kremler, kısa sürede gösterdiği etkisi ile sizi ilişkiye başarılı bir şekilde hazırlar. Bu kremler ile erken boşalma kâbusundan kısa sürede kurtulabilir, partneriniz ile birlikte yoğun bir haz döngüsüne girebilirsiniz. 

Hazzın Zirvesine Adım Adım Yolculuk

Aktif, iyi ve doyum verici bir cinsel yaşam, ilişkilerin sorunsuzca sürdürülmesinde oldukça büyük bir etkiye sahip. Uzmanlar, ilişkilerin uzun ömürlü olması ile cinsel yaşam arasında ayrılmaz bir bağ olduğunu söylüyor. Bu sebeple her çift, partneriyle beraber yatak odasını renklendirmeyi, daha fazlası için neler yapılabileceğini konuşmalıdır. İlişkide partnerler arasında bir arzu eşitsizliği varsa burada bunu dengelemek için bir cinsel sağlık ürünü kullanılmalıdır. Yanı sıra erkekte erken gelme varsa, burada erken boşalmayı önleyici krem muazzam bir çözüm sağlayacaktır. 

Bir ilişkide erkek partnerin erken boşalma yaşaması, elbette kadının orgazm yaşama olasılığını düşürür. Düzenli orgazm yaşayan kadınlar, yaşamayanlara nazaran daha çok doyum yaşar ve mutlu olur. Buna ek yapılan birtakım araştırmalar neticesinde, cinsel doyum ile beden imajının ciddi bir bağlantıda olduğu  saptanmıştır. Buna göre, bir ilişkide tatmin noktasına ulaşamayan kadınların bunu yaşayabilen kadınlara göre daha çok özgüven yaşadığı ortaya konmuştur. Cinsellikte mutlu olamayan kadınların uzun vadede bedenlerine yönelik algıları daha olumsuz olabilir. Buna ek evlilikte orgazm olan kadınlara göre daha mutsuz olabilirler. Kendiniz ve eşiniz için geciktirici krem eczane seçkilerine şans vermelisiniz.

Eczanelerde Satılan Geciktirici Kremler Nelerdir

Tiger Time Geciktirici Krem

Procomil Geciktirici Krem

Proloonging Delay Creme For Men

Porcodile Longtime Cream

Eros Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem

Super Viga 150000 Delay Cream

Rhino Long Power Krem

ERObyHOT Long Time Delay Cream

Haz Dolu Bir Eğlencenin  Kapılarını Aralayın

Her çift, cinselliğinin yolunda gitmesini ve evliliğinde sıcaklığın hâkim olmasını ister. Cinsel ilişkiden yoksun, taraflar arasındaki paylaşımın azaldığı bir evlilik mutsuzluk yaratacaktır. Cinsellik, kişinin bir birey olarak kendisi için ihtiyaçken; evliliklerin can damarı niteliğindedir. Şayet bu alanda bir aksaklık olduğunu hissediyorsanız ilk adım, sevişmesiz bir evliliğin belirtilerini tanımlamak olmalıdır. Uzun zamandır ilişkiye mesafeli olmanızın sebebi erken boşalma sorunu ise bunun için kendinizi sıkmayın. Gecikmenizi sağlamak amacıyla üretilen geciktirici kremler, erken boşalma probleminin fişini çekmenizi sağlayacak.

Cinsel aktivitesi azalmış ya da hiç olmayan bir ilişki, uzun vadede kocaman bir problem yaratabilir. Bunun için önlem almaya karar verdiyseniz hemen geciktirici krem sipariş verebilirsiniz. Formülünde doğal bitkisel özler içeren bu kremler, cinsel ilişkiye başlamadan önce en az 20 dakika öncesinde penis bölgesine uygulanır. Pratik bir şekilde uygulanabilen kremler, kısa süre içinde cilt tarafından emilerek etki göstermeye başlar. Cinsel performansı destekleyen ve ilişki süresini artıran bu kremler ile partnerinize nefes kesici bir zevk deneyimi yaşatabilirsiniz. Uygun miktarda ve doğru zamanda kullandığınız takdirde, yaşam hücrelerini yeniden bulacağınız bir sevişmeye adım atabilirsiniz. 

Geciktirici Krem ile Zamanın Çarkını Çevirin

Geciktirici krem eczane standartlarında üretilen ve kişilerin cinsel hayatına sihirli dokunuşlar yapan bir üründür. Pratik kullanımı ile cinsel ambiyansı bozmayacak nitelikte ürünlerdir. Yalnızca üç basit adım ile ilişkinize hazır olabilir ve gevşeyebilirsiniz. Yatak odanızı ateşleyecek geciktirici krem bünyesinde bulunan etken maddeler, penisin uyuşmasını ve geç gelmeyi hedefler. Ancak önerilen miktardan fazla kullanılması yan etkilere sebep olabilir. 

 • Ürünün sağlıklı şartlarda kullanılması oldukça önemlidir. Bu sebeple uygulama öncesinde penisin temiz olduğundan emin olmalısınız.
 • Önerilen miktarda ürünü, ilişkiden en az 15-20 dakika penis çevresine uygulayın.
 • Hafif ve nazik hareketler ile uyguladığınız kremi masaj yaparak dairesel hareketler ile yedirmeye çalışın.

Uzun Soluklu Bir Zevk Maratonuna Çıkın

Aynı anda başlayıp aynı anda bitirmek isteyenlerin tercihi olan geciktirici krem seçenekleri, ilişkinin uzun ömürlü olmasına ve çiftler arasındaki tutkuyu körüklemeye destek olur. Özel formülü ile geciktirici kremler, yatak odasında farklı deneyimlerin tadına varmak isteyenlerin bir numaralı tercihidir. Siz de erken boşalma probleminden muzdaripseniz, bu ürünleri cinsel hayatınıza hediye ederek erken gelme kaygısından uzak bir şekilde gevşeyebilirsiniz.

Kullanıldığında kişi üzerinde karşı konulmaz bir arzu yaratan ürün, ilişkinin süresini uzatması sebebiyle zamansız bir seks deneyimi sunar. Geciktirici kremleri hayatınıza dâhil ettiğinizde; libidonuz tavan yapar, geç gelmenin rahatlığını yaşarsınız. İlişkinize nefes aldırabilir ve uzun süredir eşinizle yaşadığınız soğukluğu kırabilir, aradaki buzları eritebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek hamle, geciktirici krem sipariş vermek olmalı.

Orijinal Geciktirici Krem Satış Noktası

Cinsellik sırasında hızlı bir şekilde uyarılabilir ve istemediğiniz bir şekilde erken boşalma ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bundan kurtulmak üzere geciktirici kreme şans vermeye ne dersiniz? Hızlı uyarılma ve bunun sonucunda erken gelme pek çok erkeğin korkulu rüyasıdır. Geciktirici krem satan eczaneler arasında başarısını tescillemiş satış noktamız üzerinden edineceğiniz bir ürün ile bu sorunun üstesinden gelmeyi tercih edebilirsiniz. Cinsel performans düzeyini ciddi ölçekte yükselten bu kremler, ilişki süresini artırarak 3 katı seviyeye yükseltir. 

Geciktirici krem satın almaya karar verdiniz. Bu noktada piyasadaki sahte ürünler sizi endişelendiriyor olabilir. Cinselliğin önemi arttıkça insanlar cinsel işlev sorunlarına çözüm bulmaya daha gönüllü hale geldi. Bu da cinsel sağlık ürünleri pazarının gelişmesine sebep oldu. Hal böyle olunca cinsel hayatındaki kuralları yıkıp yeni baştan yazmak isteyen çiftler, cinsel ürünlere mesafeli yaklaşır hale geldi. Siz de bu durumu yaşıyor ve sırf bu yüzden bir türlü alışveriş yapamıyorsanız, web sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla geciktirici krem sipariş verebilirsiniz. Evlilik ve cinsel hayat birbiri ile yoğun bir ilişki içindedir. Cinsel hayatınızı ve evliliğinizi tek bir tıkla yeniden kazanabilirsiniz. 

Eczane Garantili Geciktirici Krem Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar

Orgazm durumu hem erkek hem kadın birey için seks işlevinin ana teması olarak nitelendirilebilmektedir. Bazı durumlarda özellikle erkek bireyde yaşanacak çeşitli aksaklıklar erken boşalma sorunlarını ortaya çıkarabilmektedir. Hali ile direkt olarak cinsel yaşamı etkileyen bu durum bayan birey tarafından da arzu edilmeyen bir durumdur.

Cinsel Yaşamınıza Geciktirici Krem ile Renk Katın

Bu tür cinsel yaşam problemlerini ortadan kaldırmak ve daha sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak maksadı ile çeşitli geciktirici krem ürünler üretilmiştir. Boşalmayı geciktirici krem ürünleri bireyde ereksiyon süresinin uzaması, geç boşalmanın sağlanması ve bunun sonucu kişinin moral kazanmasına yardımcı olmaktadır. Online eczane sağlık sitesinden çeşitli geciktirici krem ürünler temin edilebilmektedir.

Daha Uzun Birlikteliklerin Yolu Geciktirici Kremden Geçer

Nasıl kullanılır, kullanım şekli, içeriği, fiyat, sipariş yorum gibi sorularınızı müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz. Geciktirici krem ürünleri direk olarak penise uygulanan normal krem şeklinde ve doğal bir geciktirici destek ürünüdür. Üstün kalitedeki içeriği ile kısa süre içerisinde etki ederek en ideal geciktirici ürünleridir. Geciktirici krem açısından kullanıcıya oldukça başarılı bir destek sağlayan geciktiriciler bireylerin cinsel birleşme esnasında daha geç boşalmasının yanı sıra aynı zamanda da daha fazla haz alabilmelerine olanak tanımaktadır. Bu sebeplerden dolayı geciktirici kremler partnerinizin de daha fazla haz alabilmesini sağlayarak sadece kullanıcıya değil aynı zamanda da eşinize güzellikler sunmaktadır.

Super Viga 150000 Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 150000 Super Viga 150000 Delay Cream

Super Viga 150000 Delay Cream

299,00
Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm

Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm, Sprey veya hap Kullanmak istemeyen müşterilerimize özel geciktirici krem.

299,00
Viga 50000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Viga 50000 Geciktirici Krem

Viga 50000 Geciktirici Krem

299,00
Delay 48000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem

299,00
Super Viga 84000 Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 84000 Super Viga 84000 Delay Cream

Super Viga 84000 Delay Cream

299,00
MaxMan Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Kesin Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
MaxMan MaxMan Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Kesin Çözüm

MaxMan Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Kesin Çözüm, eczane fiyatı ile hemen satın almak için orijinal ürünü tıkla

299,00
ERObyHOT Long Time Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ero ERObyHOT Long Time Delay Cream

ERObyHOT Long Time Delay Cream

825,00
Tiger Time Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Tiger Time Tiger Time Geciktirici Krem

Tiger Time Geciktirici Krem

299,00
Procomil Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Procomil Procomil Geciktirici Krem

Procomil Geciktirici Krem

350,00
Proloonging Delay Creme For Men
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Proloonging Proloonging Delay Creme For Men

Proloonging Delay Creme For Men

659,00
Rhino Long Power Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Krem Rhino Long Power Krem

Rhino Long Power Krem

850,00
Golden Delay Gel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Golden Delay Gel

Golden Delay Gel

359,00
Retard Longtime Cream For Men
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Retard Longtime Cream For Men

Retard Longtime Cream For Men

325,00
Porcodile Longtime Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Porcodile Porcodile Longtime Cream

Porcodile Longtime Cream

325,00
Delay 25000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 25000 Delay 25000 Geciktirici Krem

Delay 25000 Geciktirici Krem

299,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 850

Diğer

  © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.