WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

40 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsel anlarda kadın partnerin son derece arzulu ve istekli olması, cinsel ilişkinin kalitesi açısından büyük önem taşır. Bir cinsel ilişkide kadının isteksizlik sorunu yaşaması, yeterli ıslanma gerçekleşmediğinden birleşme anında acı duymasına neden olabilir. Buna çare olabilmek için özenle tasarlanmış kadın cinsel istek artırıcı damla seçenekleri, kadının cinsellikle barış imzalamasını ve isteksizliğin yerine teslimiyet duygusunu koymasına yardımcı olur. Eczane Sağlık bayan azdırıcı kategorisinde bulunan ürünlerin kullanımı sayesinde cinsellik yaşanırken, kadın en ufak bir dokunuşta dahi yoğun zevk alır ve bu aynı zamanda erkeğin de hazzı hissedebilmesi için önemlidir. 

Mutlu Geceleri Canlandıran Bayan Azdırıcı Damla Seçkileri

Bir erkeğe göre cinsel ilişkiye odaklanma durumu daha karmaşık olan kadın, bayan azdırıcı damla seçenekleri ile ilişkiye hazır hale getirilebilir. Kategoride bulunan ürünler, çoğunlukla cinsel ilişkiden 40 dakika önce alındığında hızlıca etkisini gösteren ürünlerdir. Ürünlerin kahve ile birlikte alındığında daha etkili olduğu gözlemlenmiştir. Kahve ile birlikte tüketildiğinde etkisi artan ürün, alkol ve asitli içecekler ile birlikte alındığında ise etkisini göstermeyebilir. Uzun süredir cinsellikten zevk alamıyor ve partnerinizle soğukluk yaşadığınızı düşünüyorsanız, cinsel istek artırıcı ürünler ile elde ettiğiniz hazzın doruğa çıktığına şahit olabilirsiniz.

Ürünün alındığı zaman dilimi, ilişkiye hazırlık evresidir. En etkili kadın azdırıcı damla tesirini yaratabilmek adına bu zaman diliminde çiftlerin ön sevişmeye özen göstermesi gerekir. Türlü aşk oyunları sayesinde duygusal ve fiziksel bütünleşmeye yönelen bir çift, ürünlerin etkisini kesinlikle daha yüksek görecektir. Zira kadın duygusal yakınlaşmadan beslenen bir varlıktır ve şehvetin dozajı arttıkça teslimiyet duygusu yükselir. Cinsel ilişkiden ve partneriyle yaptığı paylaşımdan memnun olan bir kadın, beynen birleşmeye hazır hale gelir. Bu da evrimsel anlamda penisin vajene daha rahat girmesini sağlayan bir ön koşuldur. Esasen kadının uyarım noktasına ulaşması için yapılan her türlü aktivite, kadın azdırıcı damla etkisini artıracaktır. 

Arzu, Zevk ve Hazzın Armonisini Taşıyan Kadın Azdırıcı Damla

Mutlu kadın erkek birlikteliğinin temeli şüphesiz ki tatminli, sağlıklı ve kaliteli bir cinsel yaşama çıkar. Modern çağın hızlı yaşam temposu, beraberinde getirdiği zorlu durumlar ile kişilerin cinsel yaşamlarını etkileyebilir. Bilhassa iş temposu stresi, çiftlerin cinsel yaşamı geri plana atmasına neden olabilir ve bu da zamanla cinselliği monotonlaştırır. Haliyle cinsel işlev bozuklukları için kaçınılmaz bir ortam oluşur. Bunun yerine bayan azdırıcı damla eczane ürünleri, uzun ve renkli gecelere ortam oluşturabilirsiniz. Hayallerinizdeki cinsel hayatın tutku ve zevk dolu penceresini bu ürünler ile aralayabilir ve isteksizlikten kurtulabilirsiniz. 

Monotonlaşan ve belki de hiç gerçekleşmeyen cinselliklerin yerine akıllardan kolay kolay çıkmayacak zevkleri koymak hiç de zor değil. Zevk, eğlence, arzu ve hazzı bir arada yaşatan kadın azdırıcı damla seçkileri ile birleşme sırasında en yüksek mutluluğu almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Çeşitli nedenler ile bir süredir süregelen isteksizlik sorununu yıkmak ve cinsel dünyanıza sevinç verici deneyimler katmak için yardımcı olur. Çiftlerin birlikteliklerini perçinler ve aradaki ateşi körükler. Cinsellik yaşanırken bir tarafın daha az istek yaşaması ve bunun çok uzun sürmesi oldukça can sıkıcıdır. Çiftler diledikleri gibi cinsellik yaşamazsa araları açılabilir ve günlük hayattaki sorunlara karşı daha agresif yaklaşabilirler.

Hormonlara Hükmeden Kadın Azdırıcı Damla Çeşitleri

Cinsellik, hemen hemen her yaştaki insanın merak konusudur. Bazı toplumlarda cinsellikten bahsetmek, tartışmak ve sorun varsa dahi bunun için yardım almak utanılacak bir davranış gibi görülür. Bu da kişilerin var olan cinsel sorunları saklamasına, sorunların ise daha büyük kısır döngülere girmesine sebep olur. Oysa cinsellik, tıpkı diğer yaşamsal faaliyetler kadar önemlidir ve hayatın diğer bölümleri gibi bu alanda sorun yaşamak oldukça doğaldır. Kadın için önemli olan eczanelerde satılan bayan azdırıcı damla seçeneklerine başvurmak olmalıdır. Uygun cinsel sağlık ürünleri, doğru kullanıldığında hormonlara hükmeden bir lider gibidir.

Kadınlarda cinsel isteksizlik, diğer bir ifadeyle ‘libido kaybı’ şeklinde ifade edilir. Seksüel aktiviteye büyük oranda ilginin azalmasını ifade eder. Kadınlarda yaşın ilerlemesi ile beraber östrojen seviyesinde azalma olması normaldir. Bu azalmayı takibe vajen bölgesine olan kan akımında da azalma meydana gelirse kadınlarda ilişkiden uzaklaşma gözlenir. Buna ek ilişkideki diğer problemler de cinsel isteksizliğin kaynağı olabilir. Bir kadın için ilişkideki yakınlık düzeyi, libido düzenleyici etkiye sahiptir. Cinsel isteği yeterli olan bir kadının; istek için dopamin, cinsel uyarım ve orgazm için epinefrin, serotonin ve nopepinefrin gibi hormonların dengesi ile gerçekleşir. Kadın cinsel istek artırıcı damla seçkileri, bu hassas dengeyi sağlayabilmek adına çalışan etkili ürünlerdir.

Keyifli Aşk Oyunlarının Anahtarı: En Etkili Kadın Azdırıcı Damla 

Tadı kaçmış, sıradanlaşmış veya bazen de hiç olmayan cinsel ilişkilerinize renk katabilmek için bayan azdırıcı damla seçkilerini kullanabilirsiniz. Bunun sonucunda kişi cinsel ilişkiye girmeye istekli hale gelir ve partnerinin başını döndürecek derecede tutkulu olabilir. Normalde vücutta cinsel fonksiyon belli sistemler tarafından düzelir. Bunlara ek dini inanışlar, sağlık durumu, kişisel tecrübeler, biyolojik faktörler ve sosyokültürel düzey de kadının cinselliğe yaklaşımını etkileyebilir. Ancak cinsellik, yalnızca üremek için değil bütünsel anlamda partner ile bir olmak için de yapılan bir durumdur.

Kadın partnerlerde cinsel istek seviyesini belirleyen birçok durum vardır. Bu hormonların başında da testosteron gelir. Normalde erkeklik hormonu olan bu hormon, kadınlarda erkeklere nazaran daha az seviyede bulunur. Ancak yeterli testosteron sağlanamazsa kadında cinsel isteği sağlayan diğer hormonlar da salgılanamaz. Bunun sonucunda cinsel isteksizlik oluşmaya başlar. Ancak siz, en etkili kadın azdırıcı damla seçimini yaparak yatak odanızı aşk cennetine çevirebilirsiniz. Cinsel istek ve heyecanlanmayı sağlayan bu mekanizmayı size sağlayan ürünler ile partnerinizin aklını başından alabilirsiniz. 

Eczanelerde Satılan Bayan Azdırıcı Damla Seçenekleri

Cinsellikle barış sağlamak, doyum verici bir gecenin sonunda orgazmın etki alanına girmek üzere kullanacağınız cinsel istek artırıcılar, çoğunlukla asitsiz içeceklere ortalama 5-7 damla arası damlatılır ve karıştırılır. Renksiz ve kokusuz forma sahip kadın azdırıcı damla seçkileri, dilaltına 3-5 damla olacak şekilde de kullanılabilir. Ardından bedeninize başınızın dönmesine neden olacak bir adrenalin yüklenecek. Yoğun bir haz çemberine girecek ve gecenizin daha ışıltılı geçmesine şahit olacaksınız. İlişkinizde eksik olan şehveti, cinsel duygular dünyanıza ışıltılı bir şekilde etkileyen ürünler ile orgazma oynayabilir ve sınırları zorlayabilirsiniz. 

Kadınlar için sevişmek bir görev değildir. Yalnızca tek kişinin mutlu olacağı bir temas ‘cinsel ilişki’ değildir. Bilhassa kadınlar, cinsellikte yeni duygular tatmak ve her anlamda tatmin olmak isterler. Kadının cinsel anatomisine uymayan bir şekilde, tatmin olma süresi erkek partner ile dengelenmezse bu birliktelik kadının uzaklaşmasına yol açan bir birliktelik olabilir. Yanı sıra kadının orgazma ulaşması daha komplike olduğundan, zevk terazisini dengelemenin en ideal yolu, ürünü aldıktan sonra ön sevişmeye zaman ayırmaktır. Küçük dokunuşlar, erojen bölgelere temas sağlamak ve acele etmemek üründen alınan faydayı katlayacaktır. Kadının ilişkide bu benzersiz arzuyu hissedebilmesi için tasarlanmış en büyük yardımcı, kesinlikle cinsel istek artırıcı ürünlerdir. Bayan azdırıcı damla fiyatı da kullanıcıya avantaj sağlayan ve kolay ulaşılır niteliktedir. 

Etkili Bayan Azdırıcı Damla Eczane Satış Ürünleri

Cinsel birlikteliklerde bayanın istekli ve arzulu olabilmesi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü bayanın isteksizlik sıkıntısı çekmesi onun cinsellikte birleşme anında acı ya da ağrı hissetmesine neden olur. Bayan azdırıcı damla ile birlikte ise bu sorunlar ortadan kalkacaktır. Bayanın daha fazla istekli olması birleşmenin çok daha zevk dolu bir şekilde yaşanabilmesi açısından önem taşımaktadır. Son derece özel olarak hazırlanan ürünler ile birlikte bayan çok daha mükemmel hazları yaşayacaklardır. Bayanın cinsel anlamda daha yoğun bir şekilde istekli olabilmesi ve de aynı zamanda birleşmenin çok daha zevk dolu bir şekilde yaşanabilmesi açısından bayan azdırıcı damla oldukça özel olan bir etkiye sahiptirler. Çünkü bayanın en ufak bir dokunuşta bile daha yoğun zevkleri hissedebilmesi açısından ve de aynı zamanda arzuları ile erkeği de etkileyebilmesi açısından ürünler son derece etkilidirler. Bu şekilde birleşme de daha zevkli olacaktır. Cinsel deneyimlerden 40 dakika kadar önce dilerseniz bir içecek ile birlikte ve de dilerseniz de direkt olarak kullanabilirsiniz. Genelde kahve ile birlikte kullanıldığı zaman daha etkilidir. Son derece özel olan bayan azdırıcı damla ile birlikte haz doruklara ulaşabilir. Kahve gibi içecekler ile etkisi oldukça fazla artacak olan ürünü tercih edebilirsiniz. Alkollü ya da asitli içecekler ile alındığında etkisi azalacağı için mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Mükemmel deneyimlerin yaşanabilmesi açısından ürünler etkilidir.

Bayan Azdırıcı Damlalar Hakkında Genel Bilgi

Bayan azdırıcı ya da bayan istek arttırıcı damlalar olarak internet, eczane, aktar gibi yerlerde satışı yapılan ürünler son yıllarda oldukça rağbet görmeye başladı. Özellikle bayanların cinsellik konusundaki çekingenliği, yeterince bilgi sahibi olmaması ve çevre faktörleri bir ayara geldiğinde cinsel isteği arttırıcı damla, hap v.b gibi ürünlerin cinsel ilişkide faydalı olduğu görülmektedir. Kadınların erkeklere oranla cinsellik konusunda kafalarının karışık olması, tedirgin olmaları ve karamsarlıkları cinsel ilişkiden daha az zevk almalarına neden olmaktadır.

Özellikle evli çiftlerin sex hayatları belli bir süre sonra sıradanlaştığı için farklı fantaziler, farklı pozisyonlar denense de kadının buradaki rolü daha da artmaktadır, yani kadın daha istekli olmalı, heyecanını yoğunlaştırmalı ki yaşanılan cinsel ilişkiden her iki tarafta fazlasıyla zevk alsın ve mutlu olsunlar. Bayan azdırıcı damlaların gerek kullanımı gerekse bitkisel içeriklerden üretimi sayesinde çiftler gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Meyve suyu, çay, su gibi asitsiz içeceklerde kullanımı mevcut olduğundan ve dil altı olarak da alınabildiğinden kullanımı oldukça basittir. Cinsel ilişkiden 20-25 dakika önce kullanılması bir kadını cinsel ilişkiye hazır hale getirebilir.

Bayan azdırıcı damlalar dünyada birçok marka olarak üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Bu tür ürünleri almadan önce mutlaka araştırma yapmalısınız. Ürünlerin klinik testlerinin yapılıp yapılmadığını kontrol etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ürünlerin orijinal olması, mutlaka barkodunun olması ve bakanlık onayından geçmiş olması gerekmektedir. Türkiye’de daha önceleri genellikle ithal edilen bu ürünler yapılan çalışmalar ve incelemeler sonucunda ülkemizde de üretilmeye başlanmıştır. Bakanlık tarafından analizleri yapılan ürünler sizin için en doğru ürün olmalıdır. Bu konuda ülkemizde üretimi yapılan en doğru bayan azdırıcı damlalar LADY ERA DAMLA, GREEN TEMPTATİON D9 DAMLA gibi sayabileceğimiz orijinal bakanlık onaylı ürünler tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bu saydığımız markaları internetten, eczanelerden ve aktarlardan kolaylıkla temin edebilmeniz mümkündür. Bayan azdırıcı damlaları asitsiz içeceklere 7-8 damla ilave etmeniz yeterli olacaktır. Emziren bayanların ve hamile bayanların kullanmaması önemle tavsiye edilmektedir. İlgili Ürünler;

1. > Provocative For Woman Damla

2. > Green Temptation D9 Damla

3. > Spanish Fly Pro Damla

Bayan Azdırıcı Damla ile Gecenizi Renklendirin

Gecelerinizi daha renkli, daha ışıltılı, çok daha fazla heyecanlı geçmesini ve zevkin doruklarına ulaşmayı istiyorsanız size yardımcı olacak ürünler Bayan azdırıcı damlalardır. Kadınlar cinsel ilişkide farklı duygular tatmak, uzun bir ilişki yaşamak ve orgazmın en güzelini yaşamak isterler. Kadınlar için sex bir görev değildir, sadece erkeğini mutlu etmek için sevişmek onlara sadece acı verir, oysa karşılıklı yapılan cinsel birliktelik tek taraflı olmamalıdır. Kadınların orgazma ulaşması çok daha zor olduğundan öncelikle ön sevişmenin uzun tutulmasında fayda vardır. Küçük dokunuşlar, kadınların zevk alacağı bölgelerin okşanması ve özellikle g noktasının uyarılması kadının sexten daha çok zevk almasını sağlayacaktır. Bunu kadında yaşatabilmenin ve hissettirebilmenin en kolay yolu da Bayan azdırıcı damlalardan kullanarak ona yardımcı olmaktır. Çünkü artık günümüz kadınları yaşadığı cinsel ilişkiden mutlu olmak istemektedir, cinsel ilişki kadınlar için sadece birlikte olmak çocuk yapmak gibi bir görev olmaktan çok daha fazlası anlamına gelmektedir.

Bayan Azdırıcı Damla İçeriğ ve Faydaları

Bayan azdırıcı damlaların içerisinde bulunan L-Askorbik Asit, L-arjinin, Meyan Kökü Özütü, Kafein, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat ve B3 Vitamini (Nikotinamid) gibi kadınlarda Östrojen hormonu seviyesini arttırıcı takviyeler bulunmaktadır. Östrojen hormonu seviyesinin dengeli olması kadınlarda cinsel ilişkinin zevkli geçmesini sağlar. Aynı zamanda yumurtalıklardan salgılanan ve rahim içi zarın gebeliğe hazırlanmasını sağlayan önemli bir hormondur. Östrojen hormonun eksikliği hem cinsel ilişkide haz alma duygusunu azaltırken hem de gebeliğin oluşmasında sorunlar yaratabilir. Östrojen seviyesinin yüksek oluşu ise adet düzensizliğine sebep olabilmektedir. Bu tarz ürünleri kullanırken bunlara da dikkat edilmesi gerekir ne aşırı derecede fazla kullanmak ne de aşırı derecede az kullanmak size istediğiniz sonucu vermeyecektir. Kadınlarda yumurtlama dönemi olarak belirtilen adet   kanamasının 8. Gününden başlayıp 14. Gününe kadar devam evrede aynı zamanda ‘’testosteron’’ hormon seviyesinin artışı ile birlikte cinsel istekleri artmaya başlar. Testosteron hormonu kadınlarda erkeklere oranla %5 seviyelerinde olmasına rağmen bu dönemde sex arzularını artar ve cinsel ilişkiye hazır hale gelirler. 18 Yaşından büyük her kadının (ergenlik sürecini tamamlamış) kullanabileceği bu ürünleri uygun zamanda kullanmaları önemlidir.

Kadınlarda cinsel istek bozukluğu veya cinsel istek eksikliği genel olarak psikolojik ve sosyal sebepler olabileceği gibi aynı zamanda biyolojik yani hormonal bozukluklardan da kaynaklanabilir. Böyle durumlarda öncelikle uzman bir doktora muayene olmakta fayda vardır. Bazı ilaç kullanımı kadınlarda farklı etkiler verebilir, aşırı kıllanma, ses düzeyinde kalınlaşma v.b gibi. Bu yüzden hangi ürünü ya da ilacı kullanmak istiyorsanız doktorunuza danışmanız en doğru tespit olacaktır. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) yan etkileri kanıtlanmış ilaç ve ürünlerinin kullanılmasını 2004 yılında yayınladığı genelge ile reddetmiştir. İçeriği doğru ürünleri tercih etmeniz cinsel hayatınızda ve sosyal hayatınızda size çok şey katacaktır.

Kadın Orgazmı Nasıl Olur & Bayan Azdırıcı Damla Etkileri

Kadınların orgazmının genel yapısına bakıldığında erkek orgazmına göre çok daha karmaşık bir yapıya sahiptir. Erkekler cinsel ilişkide genel olarak 1-2 dakika içinde orgazma ulaşırken, kadınlarda bu süre çoğu zaman ortalama 15 dakikanın üzerindedir. Buradaki en önemli unsurlar, hormonlar, pelvik bölgesi kas yapısı, cinsel sinirler, cinsel anatomi yapısıdır. Günümüzde kadınların çoğunun orgazm olamamasının temel sebeplerinden birisi partneri tarafından yeteri kadar uyarılmamasından kaynaklandığı gözlenmiştir. Kadınlar ön sevişme, dokunuşlar, cinsel bölgelerin yeterince uyarılması sağlandığında orgazma daha çabuk ulaşabilmektedirler. Yıllardır orgazm sorunun psikolojik olduğu düşüncesi artık yerini uyarılma, dokunma, cinsel bölgenin uyarılması ve ön sevişme gibi yapılması gereken birçok aktivitenin gerçekleşmesinden sonra daha renkli ilişkilerin yaşandığını görmekteyiz. Bayan azdırıcı ürünlerinde kullanılmasıyla birlikte kadındaki heyecan artırmak mümkün olabilmektedir.

Ayrıca yapılan araştırmalarda, seksin en çok tercih edildiği günlerin Pazar-Cumartesi ve Cuma olduğu en az seksin tercih edildiği günlerin ise salı günü olduğu tespit edilmiştir. Kadınların cinsel isteksizliği konusundaki diğer bir araştırma, günümüzde kadınların iş hayatına daha çok girmesi bununla birlikte stres artışı, yorgunluk gibi nedenlerin libidolarda düşüşe sebep oldu gözlemlenmiştir. Birçok ülkede yapılan araştırmalarda görülüyor ki kadınların %70’i cinsel isteksizlik hissetmektedir. Erkeklere oranla çok daha fazladır.

Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı Nasıl Gerçekleştirilir

Genel olarak asitsiz içeceklere ortalama5 ile 7 damla arası karıştırılarak kullanılmaktadır. Renksiz ve kokusu olması kullanan bireyleri rahatsız etmemektedir. Eğer direkt kullanmak istenirse yani dil altı tabir ettiğimiz şekilde 3 ile 5 damla yeterli olmaktadır.

Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla Yan Etkileri Nelerdir?

Klinik araştırmaları yapılmış ürünlerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Her üründe olduğu gibi aşırı dozda kullanımlar baş dönmesi, mide bulantısı gibi reaksiyonlar gösterebilir. Doktor tavsiyesi ve kontrolünde kullanıldı sürece bayan azdırıcı damla kullananlarda önemli bir rahatsızlık görülmemektedir. Cinsel hayatınızda farklılık arıyorsanız, eşiniz ya da partneriniz ilişkinizden zevk almıyorsa, orgazma ulaşmakta zorlanıyorsa Bayan Azdırıcı Damlalar size en iyi yardımcı ürün olacaktır. Bizim size tavsiye edebileceğimiz ürünler Lady Era, Green Temptation D9 damlalar'dır.

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lady Era Lady Era Bayan Azdırıcı Damla

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla ürünümüze ait yan etkiler ve gerçek zamanlı kullanıcı yorumlarını hemen inceleyin. Lady Era en avantajlı ödeme koşulları uygun fiyat güvencesiyle şimdi satın alın kargo paket tesliminde ödemenizi gerçekleştirin.

899,00
Green Temptation Garantili Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Green Temptation Green Temptation Garantili Bayan Azdırıcı Damla

Green Temptation Garantili Bayan Azdırıcı Damla ürünümüze ait yan etkiler ve gerçek zamanlı kullanıcı yorumlarını hemen inceleyin. Green Temptation en avantajlı ödeme koşulları uygun fiyat güvencesiyle şimdi satın alın kargo paket tesliminde ödemenizi gerçekleştirin.

859,00
Spanish Fly İspanyol Sineği Bayan Azdırıcı Uyarıcı Spanishfly Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Spanish Fly Spanish Fly İspanyol Sineği Bayan Azdırıcı Uyarıcı Spanishfly Damla

Spanish Fly İspanyol Sineği Bayan Azdırıcı Uyarıcı Spanishfly Damla Cinsel gücü ve isteği maximuma çıkartan muhteşem damla.

350,00
Cantharis d6 Bayan Azdırıcı Damla En Etkili Bayan Uyarıcı Eczane Ürünü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cantharis d6 Muirapuama Cantharis d6 Bayan Azdırıcı Damla En Etkili Bayan Uyarıcı Eczane Ürünü

Cantharis d6 Bayan Azdırıcı Damla En Etkili Bayan Uyarıcı Eczane Ürünü

375,00
Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maximum Sexual Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı

Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı

375,00
Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla Cinsel Uyarıcı İstek Artırıcı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Lovita Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla Cinsel Uyarıcı İstek Artırıcı

Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla Cinsel Uyarıcı İstek Artırıcı İle Geceler Şimdi Çok Daha Ateşli ve Uzun Sürecek.

399,00
Blue Drops Damla Garantili Bayan Azdırıcı Uyarıcı 15 ml Cinsel İstek Artırıcı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Blue Drops Damla Blue Drops Damla Garantili Bayan Azdırıcı Uyarıcı 15 ml Cinsel İstek Artırıcı

Blue Drops Damla Garantili Bayan Azdırıcı Uyarıcı 15 ml Cinsel İstek Artırıcı

399,00
Spanish Fly PRO Kadın Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Spanish Fly PRO Spanish Fly PRO Kadın Azdırıcı Damla

Spanish Fly PRO Kadın Azdırıcı Damla ürünümüze ait yan etkiler ve gerçek zamanlı kullanıcı yorumlarını hemen inceleyin. Spanish Fly PRO en avantajlı ödeme koşulları uygun fiyat güvencesiyle şimdi satın alın kargo paket tesliminde ödemenizi gerçekleştirin.

999,00
Provocative For Women Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provocative Provocative For Women Damla

Provocative For Women Damla

959,00
D6 Orjinal Cantharis Bayan Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
375,00
Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Frenk Üzümü Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kamagra Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Frenk Üzümü Aromalı

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Frenk Üzümü Aromalı

450,00
Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Portakal Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kamagra Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Portakal Aromalı

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Portakal Aromalı

450,00
The Original Spanisch Fly Bayan Cinsel Uyarıcı Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
The Original Spanisch fly The Original Spanisch Fly Bayan Cinsel Uyarıcı Azdırıcı Damla

The Original Spanisch Fly Bayan Cinsel Uyarıcı Azdırıcı Damla

350,00
Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Vanilya Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kamagra Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Vanilya Aromalı

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Vanilya Aromalı

450,00
VIRGIN STAR Libido Support For Women Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provocative VIRGIN STAR Libido Support For Women Damla

VIRGIN STAR Libido Support For Women Damla ürünümüze ait yan etkiler ve gerçek zamanlı kullanıcı yorumlarını hemen inceleyin. VIRGIN STAR Libido Support For Women istek arttırıcı damla en avantajlı ödeme koşulları uygun fiyat güvencesiyle şimdi satın alın kargo paket tesliminde ödemenizi gerçekleştirin.

1.099,00
Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Potioon Damla Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı

399,00
Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Çilek Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kamagra Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Çilek Aromalı

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Çilek Aromalı

450,00
Maxman Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
MaxMan Maxman Bayan Azdırıcı Damla

Maxman Bayan Azdırıcı Damla en etkili bayan uyarıcı ve azdırıcı damla ürünleri.

429,00
Provocative Kadın Cinsel İstek Artırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provocative Provocative Kadın Cinsel İstek Artırıcı Damla

Provocative Kadın Cinsel İstek Artırıcı Damla

959,00
Gold Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla Etkili Kadın Uyarıcı Cinsel İstek ve Performans Arttırıcı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gold Spanish Fly Gold Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla Etkili Kadın Uyarıcı Cinsel İstek ve Performans Arttırıcı

Gold Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla Etkili Kadın Uyarıcı Cinsel İstek ve Performans Arttırıcı

350,00
Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Mango Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kamagra Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Mango Aromalı

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Mango Aromalı

450,00
Yılbaşı Paket 4
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
899,00
Kadın Viagrası Damla 30 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viagra Hap Kadın Viagrası Damla 30 ml

Kadın Viagrası Damla Cinsel İstek Arttırıcı

899,00
ENJOY LOVE Premium Women Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provocative ENJOY LOVE Premium Women Damla

ENJOY LOVE Premium Women Damla ürünümüze ait yan etkiler ve gerçek zamanlı kullanıcı yorumlarını hemen inceleyin. ENJOY LOVE Premium Women bayan azdırıcı damla en avantajlı ödeme koşulları uygun fiyat güvencesiyle şimdi satın alın kargo paket tesliminde ödemenizi gerçekleştirin.

1.099,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

350 1099

Diğer

  © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.