WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

15 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

İki kişi arasındaki tutku dolu birlikteliğin yıllarca sağlam bir şekilde sürmesine destek olan en büyük iletişim ve paylaşım şekli cinselliktir. Çiftler arasındaki cinsellik, bir süre sonra çeşitli nedenler ile rutine döndüğünde aradaki tutku yavaş yavaş sönmeye başlar. Bunun en çok görülen sebebi de erken boşalma sorunudur. Erken boşalma problemine karşı etkili bir güce sahip geciktirici hap kullanabilirsiniz. Bu şekilde cinsel hayatınızı aktif tutabilir ve aranızdaki ilişkiye tutkuyu yeniden getirebilirsiniz. Geciktirici haplar, eşiniz ile olan ilişkinizi canlandırmak üzere kullanacağınız en sihirli dokunuşlardan biridir. 

Kışkırtıcı Etkisiyle Geciktirici Hap Seçkileri 

Erken boşalma sorunu, kişinin kendisinin veya partnerinin istediğinden çok daha kısa sürede orgazm olması şeklinde tanımlanabilir. Böyle durumlarda erkek partner, ereksiyonunu istediği kadar koruyamaz ve çok kısa sürede boşalma gerçekleşir. Genç erkek her yaştan erkekte görülebilen bu durum, genç erkeklerde daha yaygındır. Ancak tecrübe kazandıkça ereksiyon kontrolünü sağlayan ileri yaştaki erkekler de bundan muzdarip olabilir. Erkeğin bunu yaşadığında yaşı kaç olursa olsun, kaygı oranı yüksektir ve bu durum hayatının kabusu haline gelebilir. Bazı erkekler, erken boşalmanın yarattığı kaygı ile ereksiyon problemi yaşadıkları için cinsel ilişkilerden uzak dahi durabilirler.

Her ne kadar can sıkıcı da olsa erken boşalma sorunu, önlemi alınmadıkça ilişkinin üzerinde kara bir bulut gibi durmaya devam eder. Oysa geciktirici hap sipariş vererek bu sorunun üstesinden gelmek, hatta yatak odasının ivmesini yükseltmek mümkündür. Başarılı etki gücü sayesinde yatakta yüksek performans göstermenize yardımcı olacak geciktirici hap seçkileri, tüketim sonrası kısa sürede etkisini gösterecektir. Yalnızca yarım saat gibi bir sürede erken boşalma kaygısından kurtulmak ve kendinizi bunun hafifliğine bırakmak ister misiniz? Bunun için adeta kimyasal bir iksir gibi etki gösteren geciktirici hap seçkileri ile tanışmalısınız. Bir kere denediğinizde, sınırları zorlayan etkisini yeniden tatmak isteyeceksiniz. 

Zamansız Bir Seks Deneyimi İçin; Geciktirici Hap

Erkek üretkenliği, insanlık tarihinin en başından beri popüler bir konu olmuştur. Bu da erkek iktidarında süren cinsel ilişkileri işaret eden en önemli göstergelerden biridir. Birçok araştırmacı, son 20 yıl içinde farklı kategoriden içeriğe sahip ürünleri birleştirerek erken boşalmaya çözüm olacak takviye ürünler üretiyor. Erken boşalmaya tedavi arayanların sayısı gün geçtikçe arttığından, bu soruna yönelik üretilen ürünlerin formları da genişliyor. Erkekler tarafından en çok tercih edilen takviyelerden biri olan geciktirici haplar, bu sorunu tedavi ederek verimliliği artırıyor. 

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre 35-60 yaş aralığındaki erkeklerin yaklaşık %60’ında cinsel hayatı kötü etkileyen bir sorun var. Ne var ki doğası gereği bir tabu olan cinsellik yine de fazla konuşulmuyor. Bir ilişkide cinsel hayatı sekteye uğratan sorunların cinsel sağlıkla ilgili olduğunu düşünen kişi sayısı oldukça az. Bu yüzden ki cinsel ilişkilere engel olan birçok sorun çözümsüz kalıyor. İnsanlar rastgele bir şekilde gördüğü sahte içerikli ürünleri satın alarak sağlığını tehlikeye atıyor. Lakin bu noktada iyi bir haberimiz var. Partnerinizle aranızdaki elektriği artıracak ve performansınızı katlayacak geciktirici hap eczane ile bu soruna zevkli bir şekilde sünger çekebilirsiniz. 

Eczanelerde Satılan Geciktirici Haplar Nelerdir

Novagra 30 Kapsül

Bigman Geciktirici Hap

KLG Geciktirici Hap

Ferrari Geciktirici Sertleştirici 30 Kapsül

QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici

Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül

Prematurex Maximum Power 30 Kapsül

Zevk ve Heyecanı Uzatan Geciktirici Hap

Geciktirici hap eczane ürünleri, erkek cinsel performans gücünü şaha kaldıran, sağlam ereksiyon veren ve boşalma hacmini artıran ürünlerdir. İçerdikleri müthiş antioksidan ile sağlıklı spermlerin üretimine de destek olurlar. Bu şekilde hem gecikmenin dayanılmaz hafifliğini yaşar hem de genel cinsel sağlığınıza tılsımlı bir dokunuş yaparsınız. Benzersiz etkiye sahip bu ürünler satışa sunulmadan önce, üzerinde birçok klinik çalışma ve araştırma yapılmıştır. Gönül rahatlığıyla kullanabilir ve eşsiz performans gücünü altın tepside alabilirsiniz. 

Vücudunuza sağlanan değerli besinler sayesinde cinsel organınızı güçlendiren erken boşalma hapları, esasen geç boşalmanıza sebep olan enzimi bloke etme prensibiyle çalışır. Geciktirici hap seçenekleri, buna sebep olan PDE-5 enzimlerinin önünde duran sarsılmaz bir kalkan gibidir. Yanı sıra bu hapların genel özelliği, nitrik oksit seviyesini yükseltmektir. Bu sayede vücuttaki sinir taşıyıcılar daha aktif hale gelir ve ereksiyon daha uzun süre korunur. Bu sebeple eczanelerde satılan geciktirici haplar erkekler için adeta biçilmiş bir kaftan gibidir. 

Geciktirici Etki ile Yaşam Hücrelerinizi Yeniden Bulun

Cinsellik, üremenin de ötesinde başka başka işlevler barındırır. Modern çağda cinselliğin zevk alma ve zevk verme tarafı daha çok konuşulmaya başlanmıştır. Bu noktada, cinsellikten alınan zevk ve hazzın katlanabilmesi için ilişkiye renk katan cinsel ürünler üretilmiştir. Eczanelerde satılan geciktirici haplar, doğru bir şekilde kullanıldığında cinsel ilişkiler üzerinde adeta patlama etkisi oluşturur. Penisin hissettiği aşırı duyarlılık hissini ortadan kaldırır ve böylece sevişme süresi daha uzun hale gelir. 

Geciktirici haplardan en iyi etkiyi alabilmek için doğru kullanıma dikkat etmelisiniz. Buna göre, cinsel ilişkiden 30-60 dakika öncesinde bol su ile tüketim yapılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken nokta, bu ürünlerin asla alkolle alınamayacağıdır. Aynı zamanda yemek yedikten 3-4 saat sonra kullanılması etkinin daha iyi ortaya çıkmasına destek olur. Genital bölgelere kan akışı hızlanır, ereksiyon hormonları aktif hale gelir, libido artar ve hazzın nabzı adım adım yükselir. Peniste eş zamanlı ereksiyon gerçekleştiren geciktirici haplar, partnerinize büyülü bir deneyim yaşatabilmeniz için en büyük yardımcıdır. 

Erken Boşalmayı Önleyici Hap ile Ritmi Arttırın 

Kadınlar, fizyolojik yapıları gereği cinsel birlikteliğe erkeklerden daha geç hazır hale gelirler. Dolayısıyla bir kadının uyarılması ve orgazm olabilmesi için erkeğe yetişmesi gerekir. Erken boşalma yaşayıp seks için bitiş çizgisini çekiyorsanız, partnerinizi mutsuz ediyor olabilirsiniz. Bunun için erken boşalmayı önleyici hap kullanmalı ve partnerinizin haz duygusunu Nirvana’ya ulaştırmanın zevkini görmelisiniz. Eski başarısız cinsel deneyimlerinizin üstünü kapatmak, birbiri ardına gelen ancak gün geçtikte birbiri ile yarışacak kadar iyileşen seks deneyimleri yaşamak için bunu yapmanız gerekir. 

Erken boşalmayı önleyici hap seçenekleri, kullanıldığı andan itibaren mucizevi etkiler gösterir. Hatta zaman içinde, bazı erkeklerde erken boşalma problemini çözdüğü görülmüştür. Erken gelmeye sebep olan kaynaklardan biri olan pelvik kas zayıflığını gidermeye yarayan bu etkili ürünler ile hayalinizdeki cinsel hayatın kapısını açabilirsiniz. Geciktirici hap seçkileri, penis bölgesine olan kan akışını güçlendirerek pelvik hücreleri yeniler. Yanı sıra erken boşalma haplarında bulunan bazı malzemeler, beyindeki serotonin seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Bu da sizin için erken boşalmayı önleyecek büyük bir imkândır. 

Geciktirici Hap Eczane Satış Noktası

Cinsellik, yenidünyanın bir getirisi olarak iki vücudun birleşmesinden öte bir hal almaya başladı. İki vücudun birleşiminin de ötesinde iki farklı ruhun birleşmesi olan bu aktivite, geciktirici hap ile muazzam bir senkronizasyona sahip olur. Bu alanda yapılan araştırmalar, zindeliğe ve cinsel sağlığa doğru kaymaya başladıkça daha kaliteli cinsel sağlık ürünleri ortaya çıkmaya başlamıştır. 

Erken boşalma, cinsellik alanında en çok endişe duyulan ve çözüme kavuşturulması gereken konulardan biridir. Bu sebeple geciktirici hapların işe yarayıp yaramadığı daima merak konusu olmuştur. Geciktirici hap satan eczaneler arasında kalitesini ispatlamış satış noktamız, bu konuda kullanıcıya nitelikli bir deneyim sunuyor. Dilerseniz şimdi iletişim kanalı üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve ilişkinizdeki heyecan ritmini yükseltebilirsiniz. 

Geciktirici Hap ile Erken Boşalma Tedavisinde Bir Adım Önde Olun

Günümüzde erken boşalma erkek bireyler arasında konuşulan en sıkıntılı cinsel sağlık sorunları arasında başı çekmektedir. Bu gibi sorunların en dikkat çekici tedavisi geciktirici hap gibi bitkisel içerikli desteklerin kullanılarak tedaviye yönelik hareket edilmesidir. Geciktirici haplar genellikle kapsül ve tablet formunda üretilerek erkeklerde kullanımı kolay hale getirilmiş ürünlerdir. Cinsel sağlığına önem veren ve ilişki esnasında kadın partnerini tatmin etmek isteyen erkekler bu tür ürünleri kullanarak gerekli desteği almaktadırlar. Cinsellik her zaman kadın ve erkek bireyler arasında oldukça önemli bir ilişki kurma tekniğidir. Bu doğrultuda bir çok cinsel destek ürünü ile birlikte eczane raflarında yerini almış olan geciktirici haplar ve geciktirici tablet ürünleri oldukça uygun fiyatlar ile son kullanıcıları olan erkeklere satılmaktadır.

Erkekler için yaşanılan erken boşalma sıkıntısı oldukça büyük problemlere yol açmaktadır. Erkeğin yaşadığı erken boşalma durumu cinselliğin kalitesini ortadan kaldırmaktadır. Bu tarz sorunların yaşanmaması açısından geciktirici hap tercih edilmelidir. Erkeğin daha uzun süre cinsel deneyimlerde aktif olabilmesi demek aynı zamanda bayanın da daha fazla zevk alabilmesi demektir. Böylece daha zevk dolu birliktelikler yaşanır ve de çiftler cinsellikten çok daha fazla zevk alırlar.

Geciktirici Hap ile Uzun Geceler Yaşayın

Yaşanılan erken boşalma problemi bayanın cinsellikte zevk almasını engelleyebilir. Çünkü bayanın orgazma ulaşabilmesi açısından erkeğin daha uzun süre aktif olabilmesi gereklidir. Bu noktada son derece özel olarak hazırlanan geciktirici hap içeriği oldukça etkilidir. Hem erkeğin hem de bayanın cinsellikte daha uzun süre zevk alabilmesi ve de aynı zamanda hazzın en uç noktalarda yaşanabilmesi açısından ürünler oldukça etkilidirler. Bu şekilde haz doruklarda yaşanır ve de çiftler daha fazla zevk alırlar.

Orijinal ve Doğal Geciktirici Hap Ürünleri

Cinsel birlikteliklerin daha uzun sürebilmesi açısından geciktirici hap cinsel deneyimden yaklaşık olarak 45 dakika kadar önce bol su ile birlikte alınmalıdır. Ürün asitli ve alkollü içecekler ile etkisini gösteremeyeceği için bu tarz ürünlerle birlikte kullanılması önerilmez. Daha etkili sonuçlar alınabilmesi açısından kafeinli ürünlerle birlikte tercih edilmelidirler. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kullanım talimatının okunması ve de kesinlikle doz aşımı yapılmamasıdır.

KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
K.L.G İlaç KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet

KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet, eczane fiyatı ile hemen satın almak için orijinal ürün için eczane sağlık burada.

425,00
Novagra 30 lu Kapsül Cinsel Güç Arttırıcı Hap Bitkisel Gıda Takviyesi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Forte Novagra 30 lu Kapsül Cinsel Güç Arttırıcı Hap Bitkisel Gıda Takviyesi

Novagra 30 lu Kapsül Cinsel Güç Arttırıcı Hap Bitkisel Gıda Takviyesi

499,00
Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ferrari Sildenafil Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

499,00
Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Usa Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

599,00
Big Man Hap Geciktirici Özellikli Ereksiyon Hapı Erken Boşalıyorum Tedavisi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Big Man Hap Big Man Hap Geciktirici Özellikli Ereksiyon Hapı Erken Boşalıyorum Tedavisi

Big Man Hap Geciktirici Özellikli Ereksiyon Hapı Erken Boşalıyorum Tedavisi eczane fiyatı ile hızlıca hemen satın al. En ucuz bigman geciktirici hap eczane sağlık'ta.

399,00
Supra Pe Cinsel Güç Artırıcı Geciktirici Formüllü Ereksiyona Bitkisel Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra Pe Supra Pe Cinsel Güç Artırıcı Geciktirici Formüllü Ereksiyona Bitkisel Çözüm

Supra Pe Cinsel Güç Artırıcı Geciktirici Formüllü Ereksiyona Bitkisel Çözüm

399,00
Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı

Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı

399,00
My Rxtar 650 mg Geciktirici 4 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
My Rxtar My Rxtar 650 mg Geciktirici 4 Kapsül

Geç boşalmak isteyen erkeklere özel olarak üretilen my rxtar 650 mg geciktirici 4 kapsül ortalamada cinsel ilişki süresine 45 dakika ile 1 saat arasında bir gecikme zamanı sağlamaktadır.

299,00
Bolt Geciktirici Hap Erken Boşalan Erkekler Bitkisel Tedavi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Bolt Bolt Geciktirici Hap Erken Boşalan Erkekler Bitkisel Tedavi

Bolt Geciktirici Hap Erken Boşalan Erkekler Bitkisel Tedavi, eczane garantili ucuz fiyat iel hemen satın almak için orijinal ürünü tıkla eczane sağlık'tan hemen satın al.

399,00
Yılbaşı Paket 1
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
MaxMan Yılbaşı Paket 1

Yılbaşı Paket 1

999,00
Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Porcodile Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül

Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül

499,00
BigMan 8 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Big Man Hap BigMan 8 Kapsül

BigMan 8 Kapsül ürünümüze ait yan etkiler ve gerçek zamanlı kullanıcı yorumlarını hemen inceleyin. BigMan 8 Kapsül en avantajlı ödeme koşulları uygun fiyat güvencesiyle şimdi satın alın kargo paket tesliminde ödemenizi gerçekleştirin.

349,00
Prematurex Maximum Power 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prematurex Prematurex Maximum Power 30 Kapsül

Prematurex Maximum Power 30 Kapsül

699,00
Zyrexin Plus Extra Performans
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Zyrexin Zyrexin Plus Extra Performans

Zyrexin Plus Extra Performans

499,00
Orviax 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Orviax Orviax 30 Kapsül

Orviax 30 Kapsül

499,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 999

Diğer

  © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.