WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viga 50000
Viga 50000

Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi

ES14936

Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi, Viga 50000 Geciktirici Sprey 1 Saate yakın ilişki süresi.

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi

Erkeklerin cinsel yaşantılarında karşılaştıkları olumsuz problemlerin başında gelen erken boşalma sorunlarına karşılık olarak üretilmiş olan viga 50000 geciktirici sprey ürünleri çiftlerin cinsel yaşantılarındaki en büyük destekçilerinden biridir.

Hanımların ve beylerin viga geciktirici sprey ürünleri ile tanışmasından sonra vaz geçemedikleri bir cinsel destek ürünü olduğunu belirtebiliriz. Üstün kalitedeki içeriği ile viga sprey ürünleri erken boşalmayı gidererek daha uzun süreli bir birleşim desteği sağlamaktadır.

Daha uzun süreli bir cinsel birleşim beklentisi içerisinde olan çiftlerin kullandığı viga 50000 geciktirici sprey ürünleri en etkili erken boşalma giderici destek ürünleridir. Tamamen doğal yapısı ile bireylerin geç gelmesine olanak tanımakla beraber partnerlerinin de bu durumdan faydalanmasına olanak tanıyarak orgazma ulaşmalarına olanak tanımaktadır.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Kullanımı

Doğal içeriği ile tamamen zararsız olan ürün viga geciktirici sprey ürünü kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. Üstün kalitedeki ürünler cinsel birleşimden ortalama olarak 20 ila 25 dakika öncesinde kullanılmalıdır.

Viga 50000 geciktirici sprey kullanımı olarak penisin uç kısmına sıkılarak yapılır. Takibi 5 dakika ara ile 3 kez bu işlem art arda gerçekleştirildiğinde ortalama olarak 45 ila 50 dakika arasında bir gecikme erkekte gerçekleşmiş olur.

Daha az zamanlı bir gecikme talep edildiğinde bu işlen 3 kez değil de 2 veya 1 kez yapılarak istenilen gecikme zamanı gerçekleştirilmektedir.

Viga Geciktirici Sprey Etkileri ve Fiyatları

Erken boşalma sorununu ortadan kaldıran viga geciktirici sprey ürünleri etkileri bakımından bireylerin daha fazla haz ve zevk alabilmelerine olanak tanımakla birlikte, aynı zamanda da hanımlarında bu duyguyu yaşayabilmelerine olanak tanımaktadır. Böylelikle sadece erkek değil viga geciktirici spreyin etkileri ile çift olarak haz ve tat artışı sağlanmış olur.

Viga 50000 geciktirici sprey fiyatları bakımından ise sağlamış olduğu cinsel destek göz önünde bulundurulur ise, oldukça makul bir birim ile müşterilere sunulduğunu dile getirebiliriz. Hanımların ve beylerin cinsel yaşantılarına farklı bir bakış açısı getiren viga geciktirici sprey ürünleri fiyatları olarak firmamızda en uygun ürünler olarak kampanyalı seçenekler ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.