WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viaxi
Viaxi

Viaxi Glide Vajinal Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

ES14813

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel nedir ve viaxi glide jel ne işe yarar gibi soruların yanı sıra, viaxi glide jel kullanımı, içeriği, etkileri, yan etkileri ve fiyatları

199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viaxi Glide Vajinal Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

Viaxi glide vajinal kayganlaştırıcı jel 50 ml’lik yeni kutusu ve içeriği ile çiftlere maksimum cinsel destek sağlıyor. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünleri cinsel birleşmelerinde vajinal kuruluk yaşayanlar veya ilişkilerinin daha fazla kaygan olmasını isteyen bireyler için kendini yenileyerek daha fazla haz alabilmenizi ve daha fazla zevke ulaşabilmenize olanak tanımaktadır.

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel, sağlıklı cinsel yaşamın en doğal ürünlerinden olarak adlandırılmaktadır. İçeriğinin tamamen doğal ve % 100 bitkisel oluşundan ötürü olumsuz hiçbir maddeyi bireylere uygulamamakla beraber sağlıklı birleşimlerin en doğal ürünleri olarak bilinmektedir.

Viaxi Glide Vajinal Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı!

Viaxi glide vajinal kayganlaştırıcı jel kullanımı ve kullanım şekli olarak oldukça basit ve kolaydır. İçeriğinin doğallığının yanı sıra, hiçbir zararlı yabancı maddeyi bulundurmayan ürünler kullanıcının istediği kadar penise sürebilmesine olanak tanımaktadır.

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel kullanımı olarak penise istenilen miktarda sürülebilir ve direk olarak cinsel ilişkiye girilebilmektedir. Belirli bir kullanım miktarı bulunmayan ürün rahatlıkla kullanılır ve olumsuz bir etkiyi kullanıcıya aksetmemektedir.

Viaxi Glide Vajinal Kayganlaştırıcı Jel Etkileri!

Viaxi glide vajinal kayganlaştırıcı jel etkileri bakımından maksimum derecede cinsel destek sağlayarak kullanıcıya hizmet etmektedir. İçeriğinin sağlamış olduğu kayganlaştırıcı desteğinin yanı sıra, ferahlık ve rahatlık hissi uyandırarak bireyleri cinsel ilişkiye hazırlar ve rahatlamasına olanak tanımaktadır.

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel yan etkileri bakımından kullanıcıya ve partnerine olumsuz hiçbir etkeni entegre etmeksizin daima muhteşem desteğini hissettirir ve belirtir. İçeriğinin doğallığı ve bu doğallığın yanı sıra, bitki özlerinden oluşmasından ötürü olumsuz hiçbir maddeyi belirtmemektedir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları!

Viaxi glide vajinal kayganlaştırıcı jel fiyatları bakımından oldukça fazla bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Üstün kalitedeki cinsel performans ürünlerini birçok firma değişken fiyat aralıkları ile müşterilerine sunmaktadır.  Firmamız viaxi glide kayganlaştırıcı jel fiyatları konusunda çeşitli indirimler yaparak müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Yapılan indirimlerin yanı sıra aynı zamanda da kampanyalar ve fırsatlar üreten firmamız müşteri memnuniyetine özen göstererek kalıcı çözümleri sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda da sağlamakta olduğumuz ürünlerimizi tamamı orijinal bir şekilde ve bandrollü olmakla beraber sizlere sunulmaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.