WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Procomil Spray
Procomil Spray

Procomil Geciktirici Sprey 45cc

20419

Procomil Geciktirici Sprey 45cc erken boşalma sorunlarında en etkili geciktirici ürünler

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Procomil Geciktirici Sprey 45cc Erken Boşalma Problemi

Procomil Geciktirici Sprey Ürünleri!

Procomil Sprey cinsel film yıldızlarının kullandığı ve 2 saate yakın gecikme sağlayan mucize bir üründür. ilişkiye girmeden 30 dakika önce penisin uç ve dip kısmına sıkılır. 100 kullanımlıktır. Almanya'dan ithal. Procomil ile Normalin 2-3 katı daha geç boşalırsınız.

Sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki için Procomil Sprey...

Çoğu erkeğin problemi olan erken boşalma kişide kendine güvensizlik partnerinde de hayal kırıklığı yaratır. Sizin için Seçtiğimiz ürünümüz sayesinde Cinsel yaşamınıza en etkili şekilde yeniden kavuşabileceksiniz.

Procomil 45cc Sprey Yan Etkileri Var mı?

Procomil Geciktirici Sprey'in günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ancak biz yine de uyarmakta fayda görüyoruz: Procomil uzun süreli ereksiyonlar sağlarken vücudun ani su ve mineral kayıplarına karşın vitaminle desteklenmesi vücut açısından daha sağlıklıdır. Ayrıca Procomil içeriğindeki E vitamini ile teni beslemekte ve onarmaktadır. Böylece hem sizde hem de partnerinizde oluşacak olan tahriş en az seviyeye inmektedir.

Procomil 45 cc Sprey Alman İlaç kanunları ve GMP (Good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretim yapılmaktadır. Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(Good Laboratory Practice) den taviz verilmemektedir.

Ürün İçeriği ve Erken boşalma Tedavi Yöntemi

 

Erkekte cinsel anlamdaki sertleşme olgusu, penisin normal durumundan çıkarak, aynı cialis kullanmış gibi cinsel birleşmeye hazır duruma gelmesidir. Uyarılmadığında, bacak arasındaki kuytu yerine çekilmiş, ufalmıştır. Erbezleriyle birlikte bulunduğu yerde iyi korunmuş olup, vücutla birlikte rahatça hareket edebilir. Ancak bu yumuşak durumunda penisin dölyoluna girmesi olanaksızdır. Çünkü hem boyu girmek için kısadır, hem de sert olmadığından dölyolu dudaklarını ve duvarlarını aralayamaz. Erkekteki sertleşme evresi kadındaki uyarılma evresine denk düşer.

Cinsel ve fiziksel uyarılma ile birlikte penise giden kan miktarı artar. Penisin üç ayrı bölgesinde süngeri andıran bir doku bulunur. Bu bölgelerde zaten var olan kan, yenisinin pompalanmasıyla iyice çoğalır ve süngersi dokunun delikleri kanla dolup şişerek normal büyüklüklerinin iki katından fazla irileşirler. Artan kan miktarı, bizzat penisin sertleşmesine yol açar. Penisin pembe renkli başı da büyümüştür. Kan miktarının artmasıyla penisteki bazı damarlar kasıldığından kanın penisten çıkıp vücuda geri gitmesi iyice güçleşir.

Bu Kan pompalama yöntemiyle irileşen penisin uzun süre boyunca aynı kan miktarı ile uyanık kalması, sertliğini koruması için kullanılan Procomil Geciktirici Sprey; normal orgazm süresini 45-60 dakika uzatmaktadır. Bununla birlikte cildi besleyerek tahrişi önlemektedir. Sprey olduğundan bu tür gecikmeyi yalnız siz hissederseniz. Partneriniz; kullandığınız ürün krem olmadığından, normal sürelerde orgazm olacak ve bu sizin daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.

Procomil Geciktirici Sprey aynı zamanda erken boşalma sorunları olanların da reçetesiz olarak kullanabileceği ve tamamen doğal bir üründür. Erken boşalma sorununuz varsa Procomil kullanarak bunu hissetmeyebilir, zamanla iyileşme gösterebilirsiniz.

Procomil Geciktirici Sprey İçeriği:

L-Arginine, Methyl Nicotinate, Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Saf su.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

© 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

kartlar
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.