WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Beginners Basic
Beginners Basic

Penis Büyütücü Vakum Pompa

20119

Beginners Basic penis büyütücü vakum pompa erkeklerin penis boyunun daha büyük olmalarına olanak tanıyan ürünlerdir. En etkili penis büyütücüler

775,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Beginners Basic Penis Büyütücü Vakum Pompa

Dünya üzerinde neredeyse tüm erkeklerin arzusu olan büyük penis isteği neticesinde üretilen birçok penis büyütücü ürünler bulunmaktadır. Ancak, sizlere sunacağımız Beginners Basic penis büyütücü vakum pompa ürünleri penis büyütme yöntemlerinin en etkili ve en başarılı sonuçları kişilere akseden ürünlerdir diyebiliriz. Beginners basic penis büyütücü pompa ürünleri tamamen doğal ve zararsız olmakla beraber doğal yollar ile erkeklerin cinsel organında büyüme ve kalınlaşma sağlayan ürünlerdir.

Penis büyütme yöntemleri olarak birçok fikir ve aletler insanlığa sunulmuştur. Ancak kullanıcılarda yapılan gözlem ve ürünün doğallığı ile beginners basic penis büyütücü vakum ürünlerinin oldukça başarılı sonuçlar sağladığı görülmüştür. Mucizevi ürünler kullanımı düzenli ve olması gerektiği şekilde yapıldığında kısa sürede kişilerin penis boyunu ve hacmini arttırdığını dile getirebiliriz.

Beginners Basic Penis Büyütücü Pompa Kullanımı

Beginners basic penis büyütücü pompa kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. Ürün penise takılır ve sonrasında pompalama mekanizması çalıştırılarak vakumlama yapılır. Vakumlama işlemi son noktaya kadar gerçekleştirildikten sonra 1 ila 2 dakika kadar beklenerek penisin gerginleşme işlemi sağlanır. Saha sonrasında beginners basic penis büyütücü vakum ürününde bulunan tahliye ventili kullanılarak havanın dışarı çıkması sağlanır. Bir müddet bekledikten sonra bu işlem günde 10 dakikanızı alacak şekilde tekrarlanır.

Beginners basic penis büyütücü pompa ürünleri yukarda anlatıldığı üzere kullanımı kolay ve basittir. Günlük olarak aksatılmadan yapılacak olan bu işlem tıpkı bir vücut geliştirme sporu gibi özen gösterilerek ve aksatılmadan yapıldığında kısa süre içerisinde cinsel organda büyüme ve kalınlaşma görülecektir. Penis büyütücü pompa kullanımı ortalama olarak 2 ila 3 ay boyunca gerçekleştirildiğinde kişinin hemen hemen istemiş olduğu 3 ila 5 cm arasında bir büyüme sağlanmış olacaktır. Ancak unutmayınız ki bu rakamlar kişinin bünyesine ve metabolizmasına göre değişebilmektedir.

Beginners Basic Penis Büyütücü Vakum Ürün İçeriği

 • Silindir uzunluğu 20cm uzunluğunda sert plastik silindir
 • Silindir İç derinliği 18,4cm
 • Silindir İç genişlik çapı 4,2cm
 • Kırılmadan bükülebilen kullanışlı spiral hortumlu
 • Çek bırak mekanizmalı güçlü vakumlama pompası

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.