WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Maximum Sexual
Maximum Sexual

Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı

1124125

Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı

375,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı 

Maximum Sexual Bayan Uyarıcı Azdırıcı Damla Ürün Detayı:

Maximum seksüel bayan azdırıcı, toz hali ile çok sayıda kullanıcıdan olumlu tepki görünce kullanımı daha kolay ancak toz biçimindeki ürünü kadar etkili olan Maximum Sexual Damla’yı sizler için geliştirmiştir.

Yalnızca bayanların kullanabilecekleri şekilde geliştirilen bu ürün, kullanıldıktan 15 dakika sonra kuvvetli bir etkiyle kullanıcısını etkilemektedir. Bayanların cinsel birleşmeye duyduğu arzuyu ve hazzı 6 saat gibi uzun bir süre sürdürebilen bu damlalar, cinsel güçte önemli derecede yükseliş kaydetmektedir.

Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı: Birleşmeden alınan zevkte büyük bir artış sağlayan Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damlanın etkisi alkollü ve gaz içeren içeceklerde azalış gösterdiği için alkolsüz ve gazsız herhangi bir bardak içeceğe 3 damla kadar katılarak alınmalıdır. Ancak alkol veya gaz içeren içeceğe katılmak istenirse bu damla sayısı dörde çıkarılmalıdır.

Günde yalnızca bir defa bayan azdırıcı damla kullanılması tavsiye edilen bu ürün, doz aşımı olmadığı müddetçe yan etki göstermemektedir. Doz aşımı olması halinde ise kalp çarpıntısına sebep olabilmektedir.

İnternet üzerinden sipariş vererek satın alabileceğiniz Maximum Sexual Kadın Uyarıcılar satış fiyatı ise 50 TL’dir.

Nedir, nasıl kullanılır, satış, sipariş, fiyatları, fiyatı, eczane, kullanımı, Forum, Yorumları, eczanelerde, hakkında, yan etkileri, yorum

Daha önce maximum sexual toz kullanan müşterilerimizin çok iyi bildiği bir ürünün damla halidir. Sadece bayanların kullanımı içindir.

Maximum seksual damla kullanıldığı andan itibaren 15 dakika içinde güçlü bir etkiyle kullanan bayanı etkiler. Maximum sexuel damla etkisini 6 saat boyunca sürdürür.

Bayan azdırıcı damla kullanan bayanların 6 saat boyunca cinsel istek ve arzu duymasını sağlar.

Ayrıca 6 saat boyunca cinsel performansta büyük bir artış sağlayan maximum sexual damla ilişkiden alınan hazzı arttırarak orgazma ulaştırmaya yardımcı olur.

Her türlü içecekte kullanılabilir. Ama alkol ve gazlı içeceklerde etkisinin azaldığı görülmüştür.

Normal kullanımda 1 bardak içeceğe 3 damla damlatılarak kullanılır. alkollü ve gazlı içeceklerde damla sayısı 4 olabilir.

24 saat içinde sadece 1 kez kullanılmalıdır. Ve 24 saatlik süre içerisinde en fazla 4 damla kullanılması tavsiye edilir. Fazlasını kullanmanız kalp çarpıntısı yaratabilir. 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.