WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Eros
Eros

Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey

ES14928

Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey olarak sunulan ürünler erkeklerin cinsel yaşantılarında daha uzun ilişki imkanı sunuyor. Eczane sağlık fiyatları eros sprey ürünlerinde.

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey

Eros Geciktirici Sprey Özellikleri:

Eros Sprey penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı geciktirir. Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir. Eros Sprey genelde film yıldızları tarafından kullanılmaktadır. Filmlerde gördüğümüz uzun süreli sevişme sahneleri Eros Geciktirici Sprey  sayesinde olmaktadır.

Eros Sprey' in Yan Etkileri Var Mı?

Eros Sprey'in günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ancak biz yine de uyarmakta fayda görüyoruz: Eros Sprey uzun süreli ereksiyonlar sağlarken vücudun ani su ve mineral kayıplarına karşın vitaminle desteklenmesi vücut açısından daha sağlıklıdır.Ayrıca Eros Sprey içeriğindeki E vitamini ile teni beslemekte ve onarmaktadır.Böylece hem sizde hem de partnerinizde oluşacak olan tahriş en az seviyeye inmektedir.

Eros Kalite Kontrol

Üretim Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretim yapılmaktadır . Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.

Erken boşalma milyonlarca erkekte en az bir kez görülen yaygın bir problemdir. Erkek nüfusunun yaklaşık %75 inde bu sorun gözlemlenmektedir.

Cinsel aktivitinizden sadece 5 dakika kadar önce sıkacağınız Eros sprey ile;

- Eros Geciktirici Sprey Gereğinden yüksek olan cilt hassasiyetinizi belirli ölçüde düşürecek;

- Daha sorunsuz ve uzun bir ereksiyona kavuşacak

- Kendinize olan güveninizi ve tatmin duygunuzu artıracak

- Aynı zamanda partnerizinde cinsel tatminkarlığını yükseltebileceksiniz.

Eros sprey pek çok kullanıcının defalarca sipariş ettiği ve memnun kaldığı piyasadaki en uygun fiyatlı geciktirici spreylerden biridir.

Eros Geciktirici Sprey Kullanım Şekli:

Geciktirici sprey haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir; aksi taktirde peniste kızarıklık yapar. Eros Geciktirici sprey erkeklerin kullanımı içindir.

Bayanlar erkeklerin geç boşalması için vajinasına püskürterek veya erkeklerinin erken boşalmalarını engellemek için içeceğinin içerisine püskürterek kullanamaz

PAKETLEME VE GİZLİLİK

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.!!!

Editörün Notu: Güvenlik kapağı açılmış olan ürünün hijyenik sebeplerden dolayı iadesi mümkün değildir!

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.