WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Vajinal Kayganlaştırıcı

Kadınların yaşamış olduğu bir sorun vardır ki bu sorun neredeyse tam bir işkence olmaktadır. Bahsettiğimiz sorun vajinal kuruluk olmaktadır. Vajinal kuruluk öyle bir sorundur ki kişinin günlük hayatını dahi berbat bir duruma getirebilir. Cinsellik zaten tam bir işkence olmaktadır kadın için. Zevk alımı diye bir tabir kalmadığı gibi kadının hayatında tek sorun o an çekilen acıdır. Şunu açıkça belirtmeliyiz ki vajinal kuruluk sorununa bir an önce önlem alınmalıdır.

Vajinal kuruluk belki de bazıları için çok önemsenmeyen bir sorun olarak görülebilir. Ama bu sorun eğer devam ederse kişinin psikolojisini mahvedecek duruma getirebilir. Günlük hayatını etkileyecek olan vajinal kuruluk için en basit yöntem aslında vajinal kayganlaştırıcı ürünlerin kullanımıdır. Vajinal kayganlaştırıcılar, cinsel hayatınızı yaşanır hale getirecek ve hatta cinsel birleşim esnasında daha hassas bir haz yaşanma olayının gerçeklemesini sağlayacaktır.

Vajinal kayganlaştırıcı ürünleri cinsel ilişkiye girmeden 30 dakika önce kullanabileceğiniz gibi ilişkiden hemen 5 dakika önce de kullanmanız gerçekleşebilir. Vajinal kayganlaştırıcı olarak eğer su bazlı kayganlaştırıcı kullanımını gerçekleştirecekseniz ilişkiye girmeden önce vajinanın temizliğini gerçekleştirmenize gerek yoktur. Tamamen zararsız ve hatta yararları dahi bulunmaktadır. Fakat diğer kayganlaştırıcılar için aynı durum söz konusu değildir. Mutlaka ilişkiden önce vajinanın temizliğini gerçekleştirmelisiniz.  Vajinal kayganlaştırıcılardan birçoğu prezervatif kullanımına uygundur.

Vajinal kayganlaştırıcı ürünler farklı aroma seçenekleri ile de kullanıcılarını ayrıca bir cezbetmektedir.

28 Ağu 2021 13:32

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.