WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Stag Sprey

Cinsel sağlık sektöründe uzun zamandır satışta olan Stag sprey  kalitesini ispatlamış en etkili geciktirici ürünlerdendir. Ürün Türkiye'de 45 yıldır satıştadır ve tüketicinin birincil tercihleri arasında yer alır. Penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlamakla beraber boşalmayı geciktirir, cinsel performansı körükler. Sektörde çok uzun yıllardar beri varolmasına karşın karşılaşılmış herhangi bir olumsuz eleştiri ve yan etkisi yoktur. Sıvı ve mineral kaybına karşı formüle edilmiştir. İçeriğinde E vitamini bulunur. Taşıdığı besleyici değer açısından hem sizin hemde parnerinizin cildinin tahriş olmasını engeller. 

Stag sprey Alman menşeili bir üründür. Üretimi Alman ilaç kanunlarının belirlemiş olduğu standartlar dahilinde yapılmaktadır. Tesislerin gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.

Nasıl Kullanılır?

Stag sprey cinsel ilişkiden sadece 5 dakika önce kullanılır. Eğer bir erkek yüksek seviyede erken boşalma sorunu ile karşı karşıya ise iki parfüm sıkımı şeklinde geciktirici sprey kullanmalıdır. Burada önemli olan husus penisin baş kısmına bir kere üstten ve bir kere alttan uygulama yapmak gerektiğidir. Yaşanan sorunun seviyesi orta ve düşük derecedeyse bir parfüm sıkımlığı kullanım yeterli olacaktır. 

Uyarı!

Geciktirme Stag sprey penisin baş kısmına uygulanması gereken bir üründür. Çünkü baş kısmı zevk hissinin yaşanmasını sağlayan sinirlerin %90'ni na ev sahipliği yapar. Eğer ürün sahte değilse kesinlikle olumlu sonuç verecektir. Uygulanması gereken miktar kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu boşalma sorunun yaşayan kişinin yaşadığı yoğunlukla doğrudan orantılıdır. Uzmanlar, orta ve düşük seviyeli erken boşalma problemi yaşayan kişiler için bir parfüm sıkımı, yüksek seviyede problem yaşayanlar için iki parfüm sıkımı sprey önermektedirler. İki sıkımlık sprey kullanacak kişiler sıkım işleminin birini başın üst bölümünden diğerini ise alt bölümünden yapmalıdırlar. Kullanım miktarı ne olursa olsun uygulama mesafesi 12 ile 15 cm. arasında değişmelidir.

28 Ağu 2021 14:41

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.