WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Stag 9000

Stag 9000 geciktirici sprey ile cinsel ilişki esnasında daha geç boşalabilir ve uzun süre ilişki yaşayabilirsiniz. Stag sprey ile erken boşalma sorununu ortadan kaldırarak partnerinize mükemmel hazları yaşatabilir, üst düzey bir performans sergileyebilirsiniz.

Cinsel yaşam çiftlerin birbirlerine daha çok bağlanmasını yardımcı olan bir unsurdur. Seks esnasında daha arzulu bir ilişki istiyor ve partnerinizin tüm isteklerini karşılayabilmeyi düşünüyorsanız sizlerde stag 9000 geciktirici sprey kullanımını gerçekleştirmelisiniz.

Stag 9000 sprey kullanımı oldukça basittir. İlişkiye girmeden 5-10 dakika önce kullanılması gereken bu ürün ile penis ve hayalara sıkılarak masaj ile yedirilmelidir. Özellikle penisin hassas noktası olan halk dilinde şapka diye tabir edilen penis başına sıkılan bu sprey uyuşturucu etkisi ile uyarılmayı geciktirme ve erken boşalma sorununu yok etmektedir.

Geciktirici sprey olan stag 9000 yaklaşık 30-40 dakika kadar etkisini gösteren bir üründür. Ürünü kullanmadan önce çalkalamanız önerilmektedir. Stag sprey 20-30 kez kullanılabilen bir ürün olup yanınızda taşıyabileceğiniz bir ebattadır.

Stag sprey kişilere göre farklı zamanlarda etkisini gösterebilmektedir. Bu kimi zaman 10 dakika olabildiği gibi kimi zaman da 30 dakikayı bulabilmektedir. Bu ürün erken boşalma yaşayan kişilerin kullandığı bir üründür. Yaş aralığı dikkate alındığı takdirde genellikle 16-40 yaş arası herkes rahatlıkla kullanabilir.

Ürün kullanımının hiçbir kişiye zararı bulunmamaktadır. Yan etkisi olmayan bu ürün tamamen cinsel hayatınıza yardımcı olmaktadır.

28 Ağu 2021 14:31

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.