WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sertleştirici Hap Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sertleştirici haplar sertleşme sorunu için kullanılır. Sertleştirici hapların amacı penisin sertleşmesini sağlayarak ereksiyonu kolaylaştırmaktır. Ereksiyon ürünleri içinde sizin cinsel yönden daha istekli olmanızı ve penisin hassasiyetin arttıran bileşenler bulunmaktadır.

Sertleştirici haplar sizin cinsel performansını arttırarak özgüven kazanmanızı sağlar. Sertleştirici haplar etkisini yarım saat kadar kısa sürede gösterir. Bir tane hap alındıktan sonra ikinci hap alınmamalıdır ve haplar tok karnına yutulmalıdır.Hapların etkisi 4 saat ile 24 saate kadar sürmektedir. Bu kullandığınız sertleştirici hapa göre değişiklik göstermektedir. Sertleştirici hapların yan etkileri kullanan kişilere göre değişiklik gösterebilir. Nadir de olsa baş ağrısı, deride kızarıklık ve mide bulantısı görülebilir.Hap ile birlikte alkol kesinlikle alınmamalıdır. Bu durumda sertleştirici hapların yan etkileri daha fazla görülür. Ayrıca sertleştirici hap ile birlikte herhangi bir başka hap alınmamalıdır.

Kalp hastaları sertleşme haplarını kesinlikle kullanmamalıdır. Eğer 65 yaşınızın üstündeyseniz sertleştirici hapları kullanmadan önce bir doktora danışmanız sağlığınız açısından önemli olacaktır.Olası bir böbrek ve karaciğer rahatsızlığınız varsa bu hapları kullanmanız risk teşkil edecektir.

27 Ağu 2021 16:58

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.