WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sertleşmeme Sorunu Nasıl Giderilir

Erkeklerin cinsel hayatlarında yaşadığı sorunlardan biri olan sertleşmeme sorunu ilişkinin gidişatını etkileyebilecek ciddi bir problemdir. Bu problemin nasıl giderileceği hakkında birçok fikir sunulmaktadır. En sağlıklı yolu ise tamamen bu konuyu partnerinizle paylaşmak olacaktır.

Partnerinizle bu sıkıntınızı paylaşmanız hem sizi oldukça rahatlatacak hem de partnerinizin size daha sağlıklı bir yaklaşımı söz konusu olacaktır. Böylelikle bu sorundan dolayı yaptığınız sıkıntılar bir nebzede olsa azalacak ve partnerinizin size olan ılımlı yaklaşımı sayesinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Sertleşmeme sorununu giderebilmek isteyen birçok erkek genellikle bunun için sertleştirici ürün kullanmaktadır. Sertleştirici ürün kullanımı penisin maksimum sertliğe ulaşmasını sağlayarak ilişkinin yaşanabilir bir duruma gelmesini de gerçekleştirir. Bu gibi ürünler sertleşmeme sorununa kalıcı bir tedavi olamaz. Sadece anlık ilişkilerin yaşanmasını sağlamaktadır.

Sertleşmeme problemi psikolojik olarak da kaynaklandığından tedavi için bir psikolog yardımı almak da oldukça yararlı olabilmektedir. Her şeyden önce sıkıntılarınızın kaynağını iyi bilmeli ve ona göre bir tedavi sürecine girmelisiniz. Cinsel yaşam kişilerin hayat akışını etkileyebilecek belki de en önemli etkenlerdin başında gelmektedir.

Sertleşmeme sorunu yaşayan erkekler için en mantıklı ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacak tek yol bu sıkıntılarını partnerleri ile paylaşmaları olacaktır. Çünkü kadın erkek için bir takım yanlış düşüncelere sahip olabilir. Bu düşüncelerin yaşanmaması için karşılıklı oturup konuşulmalı ve bir çözüm yolu aranmalıdır.

28 Ağu 2021 14:30

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.