WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sertleşmeme Sorunu

Sertleşmeme sorunu hemen her erkekte görülebilen bir durumdur. Önemli olan bu problemin kalıcı bir rahatsızlık olmamasıdır. Günümüzde,  yaşam şartları ve yoğun iş temposu sebebine bağlı olarak birçok erkek cinsel ilişki esnasında psikolojik sebeplere bağlı olarak sertleşme sorunu yaşamaktadır.

Yaşanan bu sorun psikolojik olabileceği gibi organik sebeplere de bağlı olabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalan bireyler yaşanan problemi aksatmamalı ve bir an önce tedbir almalıdır. Cinsel ilişkiye girmek isteyen erkekler bu gibi sıkıntılar yüzünden çoğu zaman ilişkiye girememektedir. Sertleşmeme sorununu çözmek isteyen çoğu kişi ise birtakım ilaç kullanımına meyil göstermeye başlamıştır. Kullanılan bu ilaçlar cinsel ilişkinin yaşanmasını gerçekleştirmektedir.

Ereksiyon sağlayıcı ürün kullanımı ile anlık ilişkilerin yaşanması mümkün olabilmektedir. Fakat kullanılan bu ilaçlar yaşanan problemi kalıcı olarak tedavi edici bir özelliğe sahip değildir. Ülkemizde sertleşme sorununun sebebi daha çok psikolojik etkenlere bağlı olmaktadır. Bunun için bireylerin psikolojik destek almaları önerilmektedir.

Yaşanan bu gibi sorunlar çoğu zaman önemsenmediğinden dolayı kişilerin cinsel yaşamları son bulabilmektedir. Erkek için oldukça zor olan bu durum aynı zamanda partnerleri içinde sıkıntının yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Evli olan çiftlerde ise bu problem oldukça can sıkıcı boyutlara ulaşabilmektedir.

Ereksiyon sağlayıcı levitra, cialis, vega, max man, kamagra, big man, lacoste vb ürünler cinsel ilişkinin yaşanmasını sağlayacak etkiyi göstermektedir. Hatta bu ürünler erken boşalma sorununu bile geciktirmektedir.

28 Ağu 2021 14:29

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.