WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Prezervatif Nasıl Takılır

Sağlıklı bir cinsel ilişki için prezervatif kullanımına oldukça özen göstermeniz gerekecektir. Cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklardan korunmanın en etkili yolu cinsel ilişki esnasında prezervatif kullanımı olmaktadır. Prezervatif kullanımı kadar nasıl takıldığı oldukça merak edilen bir konudur.

Prezervatif nasıl takılır sorusunu sizler için cevaplamaktayız. Cinsel ilişki öncesi sertleşme yaşayan penise prezervatif takılmalıdır. Kullanacağınız prezervatifin son kullanım tarihine dikkat ediniz. Prezervatif poşetinden çıkarılırken herhangi bir kesici alet kullanmayınız. Elinizle açma yerinde yırtarak açmanız prezervatifin zarar görmesini engelleyecektir. Poşetinden çıkarılan prezervatifin ucundan sıkarak penisine yerleştiriniz. Penise yerleştirilen prezervatifin ucundaki baloncuğu sıkarak içinde hava kalmadığından emin olunuz.

Prezervatif bu şekilde penise yerleştirildikten sonra penis köküne doğru sıvazlanarak tamamen yerleştirilir. Prezervatif kullanımı esnasında prezervatifin ucunda hava boşluğu kalmadığından emin olduktan sonra cinsel ilişkinizi rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Prezervatif mümkün olduğunca sıcak ve ışığa maruz kalmamalıdır. Aşırı sıcak ve ışık prezervatifin koruma özelliğini olumsuz yönde etkilemektedir.

Cinsel ilişkilerinizde kullanacağınız prezervatiflerin kaliteli olduğundan mutlaka emin olunuz. Kullanacağınız bu ürünün aynı zamanda penisinize uygun bir ürün olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ilişki esnasında prezervatifin çıkma ihtimali oldukça yüksektir.

Prezervatif kullanımını istemeyen erkekler için bayanların gizlice prezervatif takma yöntemleri bulunmaktadır. Özellikle oral ilişki esnasında bayanların prezervatifi gizlice takma olasılığı oldukça yüksek olmaktadır.

28 Ağu 2021 14:28

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.