WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Prezervatif Kullanımı Önemli

Prezervatif kullanımı kesinlikle orgazm başlamadan yapılmalı. Yani cinsel birleşimde ya da sürtünme olduğunda ya da orgazm sona erdiğinde takılan prezervatif bir işe yaramaz. İlişki başlamadan takılmalı ki başka sonuçlar doğurmasın. Günümüzde prezervatif kullanımı artmış ama kullanımı ile ilgili sorunlar ve sorular çok fazla olmaktadır.

Prezervatif fiyatları ise pahalı daha kalitelidir pahalı alırsak daha sağlıklı korunma gerçekleştirmiş oluruz mantığı çok fazladır. Aslında doğru kullanım pahalı prezervatifin önüne geçmektedir. Kondomlar her aşamada kullanılmalıdır basit bir enfeksiyon olduğunda bile cinsel yolla çok rahat bulaşabilir.

Bu sebeple kadının regl döneminde eğer cinsel ilişkiden kaçınmıyorsanız kesinlikle kondom kullanmalısınız ki size regl durumunda herhangi bir hastalık geçmesin ya da tetiklemesin. Günümüzde kondom kullanımı önemli olmasındaki sebep ise her saat 300 AİDS tanısı konuyor olması.

Yani bu hastalık hızla bulaşır hale geliyor. Sağlığınızı korumak için prezervatif fiyatları aklınıza takılacak büyük bir problem değildir. Aksine ekonomiktir. Sağlığınız için daha büyük paralar harcamadan dikkatli cinsel birleşimler çok önemli rol oynamaktadır. Ayrıca her kondom tek kullanımlık olduğu için ikinci defa kullanmak söz konusu değildir.

27 Ağu 2021 16:43

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.