WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Uzatma Ameliyatı

Erkekte cinsel gücün sembolü olarak görülen penis insanlığın oluşumundan bu yana süre gelmektedir. Cinsel birliktelik ve üreme fonksiyonu için bir erkekte olması gereken penis boyu 8 cm’dir. Ameliyat yoluyla penis uzatması yapılmadan önce hormonal tahliller ve cinsel organların muayenesi kesinlikle yapılmalıdır.

Normal penis boyuna sahip olan erkekler dahi penis uzatma ameliyatı ile cinsel organlarının daha büyük olmasını istemektedirler. İlişki esnasında büyük penisten daha çok kalın bir penis partnere daha çok haz vermektedir. Ülkemizde de başarılı bir şekilde yapılan ameliyatlar sonucunda penis boyunda yaklaşık 2-4 cm uzama gerçekleşebilir.

Penis uzatma işlemi yapılırken, penisin vücutta gömülü olan yağ dokusundan dışarı çıkarılması ile gerçekleştiriliyor. Penisin üst kısmındaki yağ dokusu kesilerek dışarı 3-5 cm kadar bir uzama işlemi yapılmaktadır. Daha sonra penis karın bölgesinin alt kısmındaki yağ dokusuyla birleştirilerek işlem bitirilir.

Ameliyat olan bir erkek 3-4 gün sonra normal yaşantısına dönebilmektedir. Fakat cinsel ilişki için yaklaşık 1-2 beklemelidir. Çünkü bu süreç içinde peniste bir takım sorunların çıkma ihtimali yüksektir. Alınacak bir darbe ile peniste eğrilik ya da ereksiyon olamama gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Eğer normal bir penis boyuna sahipseniz ve partnerinizle olan ilişkinizde herhangi bir sorun yoksa penis uzatma ameliyatına da ihtiyacınız yoktur. Ülkemizde de olduğu gibi son yıllarda dünyada bu gibi ameliyatlarla penis uzatma işlemi yaptırmak isteyen erkeklerin sayısı bir hayli artış göstermektedir.

28 Ağu 2021 14:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.