WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Nasıl Büyür

Penisin büyümesi için yapılan çalışmalar sonucunda birbirinden farklı alternatifler ortaya çıkmıştır. Günümüzde penis büyütmek isteyenler en çok penis büyütücü hap yardımı ile büyüme işlemini gerçekleştirmektedir.

Penisin büyümesi tamamen penisin yapısından kaynaklanmaktadır. Yoksa yetişkin bir bireyin vücudun gelişim sürecini tamamlamış olduğundan normalde hiçbir şekilde büyüme işlemini gerçekleştiremez. Fakat penis sahip olduğu süngersi yapı nedeniyle gelişime müsaittir. Penise giden damarların gevşemesi gerçekleştirilip böylece kan akışının normalinden çok daha fazla olması gerçekleşir.

Kan ile dolan penisin dokularında genleşme meydana gelerek penis maksimum sertliğe ulaşır. Bu sertleşmeyle beraber penis dokularında oluşan boşluklar dahi kan ile dolmaktadır. Böylelikle dokuların genişlemesi ile penisin yapısında bir gelişim meydana gelmektedir. Bu büyüme tamamen penis yapısından kaynaklanan bir gelişimdir.

Bir de ameliyat ile büyüme işlemi yapılır. Bu yöntem ile de penisin vücut içinde bulunan kısmının dışarı birkaç cm kadar dışarı çıkarılması ile gerçekleşir. Pek fazla önerilmeyen bu yöntem ilerde bir takım sorunların yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Özellikle bu gibi ameliyatlardan sonra dikkat edilmemesi durumunda penis eğrilikleri meydana gelmektedir.

Penis eğriliği ülkemizde her ne kadar ciddi bir sorun olarak görülmüyor olsa da cinsel ilişkinin gidişatını etkileyen en önemli faktördür. Özellikle partnerinin haz almasına engel olması erkeğin canını sıkan bir duruma sebebiyet verir. Cinsel birliktelik esnasında erkekte acı çekebilmektedir. Penis büyütme yöntemleri, penis büyütücü hap, penis büyütücü krem veya jel, doğal yolla yapılan egzersizler, cerrahi operasyonlar ve penis büyütücü aletler ile yapılmaktadır.

28 Ağu 2021 14:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.