WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Kalınlaştırma

Penis boyunun uzunluğu kadar en çok sorulan sorulardan bir diğeri ise penis kalınlaştırma işlemleridir. Penis kalınlaştırma nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gibi soruların cevabını sizler için yanıtladık.

Penis kalınlaştırma işlemleri, penis boyunun uzamasında yapılan egzersizler gibi maalesef yapılamamaktır. Cerrahi müdahaleler bu tür işlemler gerçekleştirilmektedir. Penisin olması gereken normal kalınlığı 10-12 cm arasıdır. 8 cm’den daha az kalınlıklar için cerrahi işlemler gerçekleştiriliyor.

Penis kalınlaştırma işlemleri yağ dokusu enjekte ederek veya geçici dolgu maddeleri ile yapılabildiği gibi alloderm ile operasyonlar yapılmaktadır. Alloderm dediğimiz işlem ise bağışlanmış deridir. Bu deri işlenmiş deri olup 2-3 sene bekletilmektedir.

Dünyada en çok yağ dokusu enjeksiyon işlemleri ile kalınlaştırma işlemleri yapılmaktadır. Böylece penis çevresi 4 cm kadar arttırılabilmektedir. Bu işlemler yapıldıktan sonra en az 1 ay boyunca cinsel ilişkiye girilmemelidir.

Penis kalınlaştırma işlemlerine başlamadan önce kesinlikle doktorunuzla görüşüp bu işlemlere hazır olmanız gerekmektedir. Kalınlaştırma işlemleri tek seferde sonuç verebildiği gibi 2-3 seans ile de sonuç alınabilmektedir. Penis kalınlaştırma işlemlerinde yağ dokusunun erime gibi olasılığı da bulunmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında doktorunuza giderek gerekli durumu anlatmanız ve tekrar bir yağ dokusu enjekte işlemi gerçekleştirmeniz gerecektir.

28 Ağu 2021 14:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.