WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Büyütülmesi

Hemen hemen yer yüzünün her noktasında erkeklerin hassasiyet gösterdiği bir nokta olan penis büyütülmesi, cinsel organa yüklenen güç ve iktidar kisvesi nedeni geçmişten bugüne belli edilmese de erkek zihnini en çok kurcalayan unsurlardan biridir.

Penis boyutunun yetersiz olduğu hissiyatı aslına bakarsanız çoğu kez ön yargılara dayanan bir unsurdur. Erkeklerde penis boyu doğumda ortalama 2-2.5 cm iken, ergenlik öncesi dönemde 5 - 6 cm e ulaşır. Ergenlikte 8 - 10 cm e ulaşan penis ereksiyon durumunda (sertleşme) ortalama 15-16 cm kadar olabilir. Küçük penis denek ortalama standartların 3-4 santim daha aşağısında olan penistir.

Partnere yaşatılan keyif, orgazm ve spermlerin vajinanın arka bölümüne ulaşabilmesi açısından penis boyu elbetteki önemlidir. Ancak bu unsur yaşatılan haz duygusunun penis boyutuna bağlı olduğu kanısına sebep vermemelidir. Erekte, sağlıklı ve fonksiyonlarını yerine getiren bir organ esastır.

Bir takım takıntılarla boyunun küçük olduğu iddiasında değil de gerçekten yetersiz olan bir penise sahip olan erkekler için bir çok penis büyütme metodu mevcuttur. Cerrahi müdahale, egzersizler ve bazı takviye ürünler bunlardan bazılarıdır. Ancak bu yöntemlere başvurmadan önce fiziki ve ruhsal koşulların elverişli olup olmadığı hususunda bu alanda uzman bir hekim ile hem fikir olmak gerekir. Aksi taktirde elde edilen sonuç fiziki ve psikolojik hasara sebebiyet verebilir. 

Zahmetsiz ve kaygılardan uzak bir şekilde penisini büyütmek isteyen kişiler için önerilebilecek ilaç ve alet niteliğinde bir çok ürüne ulaşılabilmektedir. Bu ürünleri kullanırken dikkate alınması gereken en önemli etken tıbbi mercilerle çelişmeyişi ve meydana gelebilecek olumsuz yan etkiler içermeyişidir.

28 Ağu 2021 14:54

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.