WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Büyütmek

Erkeklerin büyük bir kısmı penis büyütmek için deneyebileceği yöntemlerin arayışındadır. Şikayetler kişilere göre değişsede temelde yatan problem penis büyüklüğüdür. Bu durum tıbbi bir tespit olmaktan öte erkeklerin takıntıları ile ilgilidir. Erekelerin penis boyunu problem haline getirmeleri belkide insanlık tarihi kadar eskidir. Günümüze kadar bir sürü yol izlenmiş olsada amaca ulaşmadanetlik kazanılması kolay olmamıştır. Aynı amaçla geliştirilmiş farklı uygulamalar söz konusur.

Penis Büyütmek için bir birinden farklı olan yöntemler prensipte aynı olup uygulama biçimleri farklılık gösterir. Penis büyütmek için yapılabilecekleri sınıflandırmamız gerekirse büyütücüler, egzersizler, ilaçlar ve amaliyattan bahsedilebilir.

Ameliyat haricindeki uygulamların tamamı penisi oluşturan dokuların zorlanarak genişlemesi esasına dayanır. Yapılan zorlamalardan sonra vücudun kendini onarmasına izin verilir. Bu şekilde erkeklik organı dahada güçlenir.Penisi büyütmek için uygulana gelen yöntemlere kısaca değinecek olursak;

İlaçlar: penise kapasitenin üzerinde kan göndererek hücresel bölünme yaratır ve peniste büyüme sağlar.
Penis büyütücüler: Penisi aparat yardımı ile farklı noktalardan farklı biçimde zorlayarak hücrelerde bölünme ve büyüme sağlarlar.

Egzersizler: Fiziki müdahale ile penisin çeşitli zorlamalar tabi tutulması işlemidir. Penis bu sayede büyür.
Ameliyat: Uzatma ve kalınlaştırma olmak üzere toplam iki oprerasyondan meydana gelir. Mikro cerrahi yöntemi ile yapılmalıdır. aksi hakkerde ciddi riskler içerir.

28 Ağu 2021 15:01

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.