WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Büyütme Egzersiz

Penis büyütme egzersiz ile kolayca gerçekleştirilen yöntemlere de dayanmaktadır. Egzersizlerin yapımı her ne kadar uğraş verici olsa da penis boyunda belli bir uzunluğun yaşanmasını sağlamaktadır.

Penis büyütme egzersizleri düzenli olarak yapılmalıdır. Egzersizler yapılırken penise aşırı yüklenilmemesine dikkat edilmelidir. Egzersizleri günlük yaklaşık 15-20 dakika ayırarak yapabilirsiniz. Bu egzersizler penisin baş tarafından başparmak ve işaret parmağın kavranması ile başlar. Diğer el ile penis kökü tutulur ve penis ileri doğru çekilmeye başlar. Hafif bir acı hissedene kadar çekme işlemi gerçekleştirilir. Penis o şekilde 30 saniye kadar tutulur ve serbest bırakılarak sallanır.

Bu işlemin aynısını sağ, sol ve yukarı yönlere doğru aynı şekilde yapılır. Her işlemden sonra penis sallanarak bacaklara veya karın bölgesine doğru vurulur. Bu sallama ve vurma işleminin amacı penise kan akışının sağlanması için yapılır.

Penis boyu cinsel yaşamanıza yön verecek kadar önemli bir unsurdur. Bu sebepten dolayı bu gibi konularda oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Günümüzde sırf penis boyundan kaynaklanan sebeplerden dolayı birçok birliktelik bitebilmekte ve erkekler kendilerini yetersiz biri olarak görebilmektedir.

Penis büyütme egzersizleri birde penis büyütücü vakum aracılığı ile de yapılabilmektedir. Bu alet ile penisin gelişimi de söz konusudur. Yalnız penis büyütücü vakum kullanımında oldukça titiz olmak gerekir. Suyun altında yapılan bu uygulama ile peniste kısa sürede bir gelişim sağlanır.

28 Ağu 2021 14:55

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.