WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Büyür Mü?

Bu sorunun cevabı aslında bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Penisin büyümesi mümkündür. Bunu ister ameliyat ile gerçekleştirin isterseniz diğer büyütme teknikleri ile. Karar tamamen size ait olmaktadır. Penis büyütme teknikleri olarak genelde hap kullanımı daha ön plandadır. Sebebi ise tamamen kolay kullanımı ve hiçbir yan etkisinin olmayışıdır.

Penisin büyümesi, sahip olduğu süngersi dokuya bağlıdır. Bu dokular yardımı ile penisin büyümesi sağlanmaktadır. Tabi ameliyat için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Ameliyat esnasında penisin gömülü olduğu yağ dokusu içinde dışarıya doğru uzatma işlemi yapılmaktadır.

Diğer tekniklerde ise tamamen penisin sahip olduğu süngersi dokuların yardımı ile gelişimi söz konusudur. Penis süngersi bir yapıya sahip olduğundan kan ile dolarak sertleşmektedir. Penis büyütücü haplarda penise daha çok kan pompalanmasını ve dokuların bölünerek çoğalmasını sağlamaktadır.

Penis farklı teknikler ile 2-5 cm arasında büyüyebilmektedir. Büyümenin en etkili yönü ameliyat ile 4-5 cm kadar uzamasıdır. Diğer yöntemler ile 3-4 cm kadar uzama gerçekleşmektedir. Masaj ve egzersiz yapılarak ise 2-3 cm gibi bir uzamanın olduğu bilinmektedir.

Erkeklerin, cinsel hayatını etkileyen penis boyu ile sıkıntılar artık bu teknikler ile giderilerek daha sağlıklı bir ilişkinin yaşanması sağlanmaktadır. Penis uzamasını sağlayan erkekler ise partnerlerini daha mutlu ederek zevkin doruklarına çıkarabilmektedir.

Bu yöntemler yapılmadan önce penisinizin nasıl çalıştığını iyi bilmeniz gerekmektedir. Ona göre bir teknik izlenerek penisin gelişimini sağlamak sizin için daha yararlı olacaktır.

28 Ağu 2021 14:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.