WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Büyüklüğü ve Seks Pozisyonları

Eşiniz ve sizin aranızda oluşabilecek cinsel yaşamınızdaki sorunlara karşın yenik bir vaziyette yaşam sürdüremezsiniz… Bu sorunlardan penis boyunun kısa olmasına karşılık olarak Penis Büyütme sağlayan ürün tercihiniz olabilir! Ancak bu ve benzeri ürünleri kullanmadan önce yazımızı okumanızda fayda var. Lakin penis boyunu sorun etmemeli ve penisinizin boyuna uygun seks pozisyonlarını uygulayarak partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Pek çok kadının, erkeklerinin penis boyunun kırsa olduğuna kanaat getirmesinin asıl sebeplerinden biri de uygun cinsel birleşim pozisyonlarını uygulamamaktır. İşte bu sorunu ortadan kaldıracak seks pozisyonlarından bahsedeceğiz. Sizlerde denedikten sonra göreceksiniz ki Penis Büyütücü kullanımına gerek duymadan eşinizi mutlu edebiliyor ve cinsel yaşamınızı düzene sokabiliyorsunuz.

Kısa Penis Boyuna uygun Seks Pozisyonları;

Köpek (Doggy Style) Stili;

Cinsel birleşme esasında vajina içine girerken uygun açıda ilerleme gösteriyorsanız partnerinizi mutlu etmemeniz gibi bir sonuç yaşmayacaksınız. Özellikle Penis şeklinde eğrilik olan beylerin bu durumu iyi değerlendirmelerinde fayda vardır. Köpek Stili adı verilen seks pozisyonunu eminiz pek çok erkek biliyordur. Bilgisi olmayan beyler için Köpek Stili; Partnerinizin başını ve omuzlarını bir yastığa veya yatağa koymasını sağlayın… Dizleri üzerinde kalçalarının yukarıda ve vajinasını dışa çıkaran bir pozisyonda bulunması halidir. İşte bu pozisyonda onu mutlu etme olasılığınız daha yüksektir. Bu pozisyonda iken biraz da hafif ten dokunuşları veya fazla şiddetli olmayan el darbeleri ile partnerinize seksi hissettirebilirsiniz.

Yılan (Snake Style) Stili;

Özellikle Kısa boylu penise sahip beyler için kesinlikle uygulanması gereken bir pozisyondur. Partnerinizin yatağınızda sırt üzeri yatmasını ve kalçasının altına yastık koyarak yükseltmesinin ardından bacaklarını birleştirerek havaya kaldırmasını isteyin… Burada uygulanan kalça yükseltme hareketinde önemli olan sizlerin giriş açınızı karşılayacak yükseklikte olmasıdır. Son olarak ağır tempo ile başlanan cinsel birleşimin öncelikle sürekliliğini sağlamalısınız. Erken boşalmadan uzak kalarak sona doğru hızlı ve sert darbeler ile partnerinizin orgazm olmasını sağlamalısınız…

Cinsel yaşamınız için mutluluklar dileriz…

28 Ağu 2021 14:48

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.