WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Boyu

Ergenliğini tamamlamış normal bir erkekte olması gereken penis 14-16 cm kadardır. Bu ölçülerin 3-5 cm kadar altında olan penisler cinsel ilişkilerini yaşayabilirler. Fakat alınacak haz normal penise göre daha az olacaktır. 10 cm’den aşağı olan penisler küçük penis diye tabir edilir.

Penis boyu cinsel ilişkinin gidişatını elbette etkilemektedir. İlişkiden alınan haz penis boyundan daha çok işlevine bağlı olmaktadır. Yani penis cinsel ilişki esnasında sertleşebiliyor, erken boşalma sorunu yaşanmıyorsa bu alınacak hazzı daha çok arttırmaktadır.

Peni boyu küçük olanlar için günümüzde cinsel ilaçlar bulunmaktadır. Bu ilaçların kullanımı ile penis boyunda uzama gerçekleşmekte hatta kalınlaşması dahi söz konusu olabilmektedir. Penis büyütücü ilaçlara eczanelerden ve online satış yapan firmalardan ulaşabilirsiniz.

Bir erkek için penis boyu oldukça önemlidir. Çünkü penis boyu erkeğin güç simgesi olarak görülen bir uzuvdur. Bunun için penis boyundan şikayetçi olan birçok erkek cinsel ilişkiye yanaşmamaktadır. Bu durum erkeğin ruhsal anlamda sorun yaşamasına sebebiyet verdiğinden kendini yetersiz ve verimsiz biri olarak görmeye başlamasını sağlamaktadır.

Sizlerde penis boyunuz ile sıkıntılar yaşıyor iseniz penisi büyütücü ürün kullanımı ile bu sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. V-pills, magna Rx, penis büyütücü vakum, penis büyütücü hap, penis büyütücü jel gibi ürünlerin düzenli kullanımı ile kısa sürede penisinizde gelişim sağlanacaktır.

28 Ağu 2021 14:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.