WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Okey Kayganlaştırıcı

Okey kayganlaştırıcı ürün kullanımı cinsel ilişkide alınan hazzın artmasını sağlamaktadır. Cinsel temastan alınan keyfi ve rahatlığı üst düzeye çıkaran okey kayganlaştırıcı jel oldukça kolay kullanılabilmektedir. İlişkide esnasında alınan zevki arttırdığı gibi vajina kuruluğunu da önlemektedir.

Kullanımı kolay olan bu ürünü prezervatif ve diğer latex ürünler ile de kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok kadın vajinal kuruluk sebebi ile ilişkiye girmekte çekinmekte ve hatta çoğu zaman girememektedir. İlişkiden zevk almak yerine acı çekeceklerini bildiklerinden dolayı cinsel ilişkiye çoğu zaman yanaşmamaktadırlar.

Vajinal kuruluğu önlemek amacıyla kullanılan okey kayganlaştırıcı oldukça etkili bir ürün olmaktadır. vajinanın daha kaygan bir yapıda olmasını sağladığı gibi alınacak zevki de arttırmaktadır. Farklı aroma çeşitleri ile kullanıcılarını memnun etmektedir. Hiçbir yan etkisi olmayan bu ürün sağlıklı bir cinsel yaşamı sizlere sunmaktadır.

Vajinal kuruluğun sebebi birçok etkene bağlı olabilmektedir. Bu problemi yaşayan kadınlar ise ilişkiye girmekte zorlandığı gibi zevk alamamaktadır. Hatta vajinanın tahriş olması bile meydana gelmektedir. Bu durumun önüne geçmek için kayganlaştırıcı ürün kullanımını gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Okey kayganlaştırıcı ürününe sahip olmak isteyenler bu taleplerini eczanelerden gerçekleştirebilirler.

28 Ağu 2021 14:28

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.