WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Nasıl Geç Boşalabilirim

Cinsel ilişki duygusal anlamda tahrik olma ile başlayan fiziksel aktivite ile devam eden ve yaşanılan yoğun hazlar eşliğinde boşalma işlevi ile sonlanan bir aktivitedir. Çok komplike bir olay olduğu aşikardır. Bu yüzden her cinsel ilişkinin aynı seviyede yaşanması asla mümkün değildir. Seksüel işlevi etkileyen düşüncelerden tutun da yaşanılan günlük hayat etkilerine kadar birçok faktör bulunmaktadır. Bütün bunların etkileşimi sonrası erkek bazen erken bezen de geç boşalabilir. Her iki durum da aslında istenmeyen durumdur. Çünkü en ideali çiftlerin aynı anda veya yakın zamanlarla boşalma yaşamasıdır. Çok farklı zamanlarda yaşanan boşalma cinsel hayatın kalitesini olumsuz etkileyebilir.

Bütün bunların yanında kadının boşalma sistemi ile erkeğin boşalma sistemi birbirinden farklı çalışmaktadır. Kadın birey cinsel ilişki esnasında üst üste hiç ara vermeden birkaç kez boşalma yaşayabilir. Fakat bu durum erkek için söz konusu değildir. Yani erkeğin ikinci kez boşalması için belirli bir süre ilişkiye ara vermesi gereklidir. Bu durum bazen karşı cinste soğukluk yaşanmasına neden olabilir. Bu yüzden erkeğin cinsel ilişkide kadına nazaran geç boşalması özellikle bu gibi sorunlar yaşanan durumlarda etkili bir çözüm olabilir.

Bu durumda erkek nasıl geç boşalabilirim sorusunu kendine sormaya başlamaktadır. Bu durum için çok çeşitli yöntemler mevcut olmakla birlikte en yaygın olanları piyasada sıklıkla bulunan bitkisel destek hapları olarak gösterilebilir.

Ayrıca nasıl geç boşalabilirim sorusu için yapılan araştırmalar farklı metotların gelişmesine de yardımcı olmuştur. Bunlardan biri penis yüzüğü kullanımıdır. Elastik yapıda yüzük şeklindeki ürün penise takılarak kanın geri gitmesini engelleyici görev görür. Bu sayede boşalmayı geciktirmede yardımcı olur.

Ritim ve yön değişikliği yöntemi nasıl geç boşalabilirim diyen bir kişiye verilecek cevaplardan biridir. Çünkü cinsel aktivite sırasında pozisyon değiştirmek veya gidip gelmede yaşanılan hızda değişiklikler uygulamak geç boşalmaya yardımcı olabilir.

Bu yöntemler haricinde en basit ve yaygın kullanılan geç boşalma yöntemi de prezervatif kullanımıdır. Geciktirici özelliklere sahip prezervatif kullanımı ile peniste bulunan sinirlerin etkileşimi zayıflamakta ve böylelikle kişi yaşadığı hazdan çok fiziki bir eylem gerçekleştirerek geç boşalabilmektedir.

Ülkemizde nasıl geç boşalabilirim sorusuna genel olarak verilen cevapların başında “geciktirici kullan” gelmektedir. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile cinsel ilişkilerinizi sorunsuz yaşayacak ve partnerinizin cinsel arzularını da karşılayabileceksiniz.

28 Ağu 2021 23:22

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.