WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Küçük Penis ve Cinsel Yaşam

Uzmanlarca yapılan araştırmalar ve incelemeler sonrasında ortalama bir penisin boyutu 15cm’ den az olmamaktadır. Eğer ki penis boyunuz sertleşme esnasında belirttiğimiz bu uzunluktan kısa bir penise sahipseniz, Penis Büyütücü ürünler kullanmadan önce bu yazımızı okumanızda yarar var. Lakin büyük bir penis ile partnerinize daha fazla zevk verdiğiniz tartışılmaz bir gerçek olsa da boyu kısa bir penisle de bunu başarabileceğiniz seks pozisyonları bulunmaktadır. İşte bu pozisyonlar sayesinde cinsel yaşamınızda mutluluğu paylaşabilirsiniz…

Tam tersi durumda ise… Yani penis boyunun aşırı büyük oluğu durumlar da kadınların bir noktadan sonrasına itilen penisten ötürü acı duydukları bilinmektedir. İşlevinin önemli olduğunu çoğu kez yazmıştık… Bu kesin doğruluğun ispatını yapacak bir yazı ile daha karşınızdayız. Penis Büyütücü ürünlerinin kullanımı bir kenara dursun boyu kısa penisinizi de iyi kullanırsanız sonuçları mükemmel ilişkiler yaşayabilirsiniz. Cinsel birleşmeden önce ön sevişme safhasını muhakkak ki yaşamalısınız. Bu süreç içerisinde partnerinizi bir kez orgazm edebilirseniz, sizin için her şey daha kolay olacaktır… Ön sevişmede yapılması gerekenler ellerini sıkı bir biçimde veya tenini hassas olarak tuttuğunuzu hissettirmelisin… Vajina çevresi ve giriş kanallarının uyarılması ile ilk orgazmı yaşatırsanız ardından yaşanacak cinsel birleşme ile de mutluluk zaferinizin sarhoşu olacaksınız.

Kadınlar uyarılmaktan mutlu olurlar… Onların ilgisini pozitif tutmak için büyük bir penisten daha fazlasına ihtiyacınız var. Cinsel yaşamınızda yaşadığınız sağlık sorunlarına karşı boyun eğmeden önce bütün yolları denediğinizden emin olmanızda fayda bulunmaktadır.

Sağlıcakla kalın…

28 Ağu 2021 14:48

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.