WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Küçük Penis Boyu

Dünyada erkeklerin cinsel hayatlarında en büyük sorun küçük penis boyudur. Ergenlik çağı itibariyle bir erkekte olması gerek penis boyu ereksiyon halinde 15-16 cm’dir. Bu boyutlardan çok daha küçük bir penis boyunuz varsa sizin için bir takım sıkıntıların yaşanması olası bir durumdur.

İlişki esnasında ereksiyon halinde olan penisiniz partnierinizi tatmin etmiyor ve penis boyunuzda küçük ise bu sorunun önüne geçmeniz gerecektir. Küçük penis boyundan şikayetçi olanlar erkekler için cerrahi operasyonlar, penis büyütücü ilaç ve aletler ile penis uzatma egzersizleri önerilmektedir.

Cerrahi operasyonun ilk aşamada uygulanması önerilmektedir. İlk olarak penis uzatma egzersizleri düzenli olarak yapılmalı eğer sonuç alınmazsa ilaç ve alet kullanımına geçilmelidir. Bu yöntemler penis boyunuzda belli bir cm uzama gerçekleştirecektir. Eğer daha büyük bir penise sahip olmak istiyorsanız en son aşama olarak cerrahi operasyon ile ameliyat yapılarak penis boyunuz uzatılmaktadır.

Bu gibi sorunlarla karşı karşıya iseniz doktorunuzla görüşerek gerekli tetkiklerin yapılması için bilgi alarak tedaviye başlanılmalıdır. Cerrahi operasyon ameliyatları sonunda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sebepten ki her türlü sonuca hazır olmanız gerekmektedir. Ameliyat sonucunda bazı kişilerin penisinde eğrilik, sertleşme sorunu ve erken boşalma gibi sorunlar görülmüştür.

Küçük penis boyu olarak nitelendirdiğimiz boyut ise 12 cm den daha küçük boyutlardır. Cinsel birliktelik öncesi bu gibi sorunları fazla takıntı yapmadan ilişkiden zevk almaya bakılmalıdır. Çünkü kadınlar penis boyundan daha çok erkeğin gösterdiği performansa bağlı olarak erken boşalma sorunuyla karşı karşıya kalmak istememektedirler. Partneriniz penisinizin boyundan şikayetçi değil ise sizde bu durumu daha fazla sorun etmekten vazgeçmelisiniz.

28 Ağu 2021 14:55

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.