WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı Jeller

Cinsel ilişkilerde bayanların yaşadığı vajina kuruluğu ve vajina darlığı için geliştirilmiş olan kayganlaştırıcı jeller, cinsel yaşamına renk katmak, yeni heyecan getirmek için de kullanılabilmektedir. Vajina kuruluğu cinsel birliktelik bayanın zorlanması ve acı çekmesine sebep olan bir cinsel sorun olduğu için kayganlaştırıcı jeller ile durum yumuşatılıp birlikteliğin acısız olması sağlanmaktadır.

Cinsel yaşamda destek amaçlı geliştirilen bu kayganlaştırıcı jeller, çeşitli aromalarda ve formlarda üretilmektedir. Su bazlı, çilek, ananas ve çikolata aromalı gibi çeşitli içeriklerle formül edilen bu jellerin cilde ya da vücuda herhangi bir zararı olmamaktadır. Tamamen doğal ve zararsız olan bu kayganlaştırıcı jeller, fantezi ürünleri olarak ta kullanılabilmektedir. Cinsel ilişkisin sırasında farklılık arayanlarında kullandığı bu jeller, güvenli ve etkili kayganlık sağlamaktadır.

Prezervatif ve diğer latex ürünlerle kullanımı uygun görülen kayganlaştırıcı jeller, anal seks için de uygun olan ürünlerdir. Cinsel ilişki öncesinde bir damla kadar sürülerek kullanılması gereken kayganlaştırıcı jeller, paketi açıldığı andan itibaren 6 ay içerisinde tüketilmelidir. Kullandıktan sonra ürünlerden fazlasıyla zevk alacağınız için bu süreci beklemeniz bile gerekmeyecektir.

28 Ağu 2021 03:08

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.