WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı alternatifleri

Cinsel ilişkinin ağrısız ve doğru şekilde sağlanabilmesi için yeterli ıslaklığın oluşması gerekmektedir. Islaklığı oluşturmak için ilişkinin nasıl yaşanması gerektiğine dikkat edilse de, fiziksel ve psikolojik nedenlere bağlı olarak kuruluk problemi yaşanabilmektedir. Bu nedenle özellikle kadınlar için ağrılı bir cinsel ilişki olurken, partnerler arasında da sorunlara neden olabilmektedir. Kayganlaştırıcı olarak üretilen bazı ürünler, kuruluk sorununa son vermek için kullanılabilir. Kayganlaştırıcı alternatifleri ile partnerler kendilerine uygun olan türü belirleyebilir.
 
Hangi tür kayganlaştırıcı olursa olsun, ağır kimyasallar içermemesine dikkat edilmelidir. Genellikle kayganlaştırıcılar içerisinde hoş koku veren türler tercih edilmektedir. Büyük ölçüde kuruluk sorununa son vermekle birlikte, acısız bir birleşme imkânı da sağlar. Gerektiği miktarda ve doğru şekilde kullanan her çift, kayganlaştırıcı ile rahat bir cinsel ilişki yaşayabilir. Kayganlaştırıcılar arasında seviye olarak da birçok alternatif yer alır. Kayganlaştırma seviyesini belirleme konusunda da bu türler arasında seçim yapılabilir. Cildi nemlendiren ve besleyen türde kayganlaştırıcılar da satılmaktadır.
 
Cinsel birleşme içim yeterli ıslaklığı sağlayacak olan kayganlaştırıcı türleri ile çiftler bu sorunu yaşamadan diledikleri cinsel hayatı yaşayabilirler.

27 Ağu 2021 16:27

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.