WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadınların Hassas Bölgeleri

Cinsel ilişkinin yaşanması esnasında insan vücudunda bulunan birtakım hassas bölgeler cinsellikten alınan zevkin artmasını sağlamaktadır. Bu bölgelere yapılacak dokunuşlar veya fiziki eylemler kişinin cinsel anlamda daha fazla uyarılmasını sağlamaktadır. Kadınlar içinde bu durum geçerli olmaktadır. Kadınların hassas bölgeleri cinsellikten daha iyi bir haz almalarını sağladığı gibi cinselliği de daha başarılı yaşamalarını gerçekleştirmektedir.

Kadınların hassas bölgeleri konusunda yaşanılan bir sıkıntı da bulunmaktadır. Çünkü kadınların genel olarak haz almalarını sağlayan bölgeler dışında farklı birtakım bölgeler de cinsel uyarılmayı gerçekleştirmektedir. Bu bölgeler erkekler için fazlasıyla sıkıntı yaratmaktadır. Kadının etkilenmesini sağlamak için bu bölgelerin keşfedilmesi gerekmektedir. Haliyle kadından kadına farlılık gösteren bu bölgeler erkeklerin de işini zorlaştırmaktadır.

Kadınların genel olarak cinsel ilişki esnasında uyarılabilecekleri bölge ve noktalar ise;

·         Saç

·         Dudak

·         Göğüs

·         Sırt

·         Popo

·         Vajinal bölge

·         Klitoris olmaktadır.

Cinselliğin yaşanması esnasında veya yaşanmasına başlanılması evresinde bu bölgelere yapılacak yumuşak ve tahrik edici dokunuşlar ile cinsel uyarılmanın gerçekleşmesini sağlayacak ve partnerinizi çok daha kaliteli bir zevk duygusu ile tatmin etmiş olacaksınız. Kadınlar da cinsel isteğin artmasını sağlamak için bayan uyarıcı ürünlerin de kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.  Bayan azdırıcı ürünler, cinsel isteği ve cinsel uyarılmayı sağlayan cinsel takviye ürünleri olmaktadır.

28 Ağu 2021 13:21

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.