WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Jel Kayganlaştırıcılar

Cinsel birlikteliklerinde monotonluktan şikâyet eden çiftler için ideal ürünler olan jel kayganlaştırıcılar, cinsel yaşama yeni heyecan ve haz getirmektedir. Vajina kuruluğu yaşayan bayanlarda ayrıca jel kayganlaştırıcılar sayesinde bu sorunu kolayca aşabilmektedir. Cinsel ilişkisinde vajina kuruluğu nedeniyle zevkten çok acı hisseden bayanlar, bu kayganlaştırıcılar sayesinde yaşadıkları acıyı zevke dönüştürebilmektedir.

Basit bir kullanımı olan jel kayganlaştırıcılar, cinsel birliktelik esnasında istenildiği miktarda ve istenildiği şekilde kullanılabilmektedir. Su bazlı içeriklerle hazırlanan bu kayganlaştırıcılar cinsel birlikteliğin sonrasında ılık su ile kolayca temizlenebilmektedir.

Seçenek olması açısından jel kayganlaştırıcılar birçok farklı aroma ile üretilmektedir. Çikolata, muz, ananas, çilek gibi birçok aroma ile geliştirilen bu kayganlaştırıcıların bazıları yenilebilir özelliğe de sahiptir.

Çiftlerin cinsel ilişkilerine renk katan bu jel kayganlaştırıcılar, birçok marka tarafından geliştirilmektedir. Joy Drops, Viaxi, Eros, Man Best, Super Glide, Okey gibi birçok markanın geliştirdiği bu jel kayganlaştırıcıların satışı eczane, market ve online satış sitelerinde yapılmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde bulunmayan bu ürünlerin kullanımının cilde ya da vücuda herhangi bir zararlı yan etkisi bulunmamaktadır.

27 Ağu 2021 17:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.