WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İlişkilerde Geciktiricilerin Etkisi

Erkeklerin sürekli olarak mastürbasyon ile kendini tatmin etmesinden, duygusal olarak yaşanılan durumlardan ya da günün getirmiş olduğu yorgunluktan dolayı yaşadıkları erken boşalma sorunu, geciktiricilerin etkisi ile kolayca çözülebilmektedir. Her erkeğin cinsel yaşamında en azından bir  kere yaşadığı bir cinsel sorun olan erken boşalma, erkeklerin ilişkinin tam zirvesindeyken istem dışı olarak yaşadıkları boşalma halidir. Bu boşalma erkeğin istediği hazzı doyasıya yaşayamaması ile partnerini de tam anlamıyla tatmin edememesi ile sonuçlanmaktadır. Cinsel birlikteliklerinde erkeklerin karşılaşmaktan en çok korktukları sorundur.

Erken boşalma sorununun zamanla erkekler arasında çoğalması ve birçok erkeğin özgüven kaybı yaşaması üzerine geciktirici etkisi olan cinsel sağlık ürünleri geliştirilmeye başlanmıştır. Birlikteliğin ortalama yarım saat öncesinde kullanılması gereken geciktirici hap, sprey ya da krem ürün formlarının etkisi ilişki başlangıcından itibaren kendisini gösterecektir. Erkeğin boşalmasının olabildiğince gecikmesini sağlayarak, istediği şekilde bir cinsellik yaşamasını ve ilişkiden hayal ettiği hazzı doyasıya yaşamasına imkan tanımaktadır.

Çeşitli markalar tarafından farklı birçok içerikle muadilleri geliştirilen bu geciktiricilerin etkisi ortalama 45 -60 dakika arasında değişmektedir. Bünyeden bünyeye gecikme süresi farklılık gösterebilmektedir. Kullanım seçeneği olması açısından farklı formlarda geliştirilen geciktirici ürünler, tamamen bitkisel içeriklerle hazırlanmış ve sağlık bakanlığından onayı alınmış cinsel sağlık ürünleridir. Sadece erken boşalma problemi olan erkekler değil, ilişki süresini daha uzun süre yaşamak isteyen erkeklerin de kullanabilecekleri ürünlerdir.

27 Ağu 2021 16:36

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.