WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İktidarsızlık Neden Olur

İktidarsızlık, erkeklerin cinsel birliktelik öncesinde ilişki için yeterli sertleşmeyi sağlayamaması durumudur. Erkekleri cinsel yaşamlarında onları zorlayan ve akıllarında iktidarsızlık neden olur, iktidarsızlık sorununun yaşanmasın neler sebep olur sorusu uyandıran ve tedavi yöntemleri arayışına başlamalarını sağlayan iktidarsızlık, tedavisi olan ve büyütülmemesi gereken bir durumdur.

Erkeklerin cinsel ilişkilerinden önce iki tarafında tatmin olabilmesi ve ilişkiden zevk alabilmesi için yeterli sertliği sağlaması gerekmektedir. Eğer bu sertliği sağlayamıyorsa fiziksel ya da ruhen bir sorun var demektir. Bu sorunu yaşayan erkeklerin birçoğu iktidarsızlık neden olur sorusunu kendine sormakta ve tedavi için araştırma yaptırmaktadır. İktidarsızlık toplumumuzda erkeğin yetersiz olduğu kanısı uyandırdığından erkeklerin birçoğu doktora gidip sorununu dile getirememekte ve kendileri tedavi ve çözüm yöntemlerini araştırmaktadırlar.

İktidarsızlık, fiziksel yaşanan sorunlardan, kullanılan ilaçlardan ya da yaşanılan sıkıntılardan dolayı karşılaşılabilen bir durumdur. Özellikle psikolojik durumun en çok etkilediği iktidarsızlık cinsel sağlık ürünleri, iktidarsızlığa iyi gelen besinler ile aşılabilmektedir. Erkeklerin günlük yaşamlarında yaşadıkları sıkıntılar cinsel ilişkilerinde sertleşme sağlama ve cinsel istek konularında olumsuz durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu sebeple ilk defa yaşanılan sertleşme sorunu erkeğin iktidarsız olduğu anlamına gelmemektedir. Belirli bir süre zarfında sertleşme problemi tekrar ettiğinde doktora başvurulmalıdır. Doktor muayenesi sonucunda konulan teşhis sonunda doktora iktidarsızlık neden olur, iktidarsızlığı tetikleyen durumlar neler soruları ile detaylı olarak bilgi alınabilir ve tedavi için yönlendirmesi sağlanabilir.

28 Ağu 2021 03:14

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.