WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İktidarsızlık Belirtileri

Erkeğin sertleşme sorunu yaşaması ya da diğer bir deyişle ereksiyon olamaması iktidarsızlık olarak adlandırılmaktadır. Erkeklerin ilişki öncesinde belirli bir süre zarfında birden fazla sertleşme sorunu yaşaması iktidarsızlık belirtileri olarak görülebilir.

ereksiyon olamaması iktidarsızlık olarak adlandırılmaktadır. Erkeklerin ilişki öncesinde belirli bir süre zarfında birden fazla sertleşme sorunu yaşaması iktidarsızlık belirtileri olarak görülebilir.

Sertleşme sorunu erkeğin günlük stres, sıkıntı ve yorgunluk nedeniyle anlık ya da günlük olarak ta yaşayabileceği bir durumdur. Bu nedenle ilk yaşanan sertleşme sorunları iktidarsızlık belirtileri olarak görülmemeli birden fazla tekrar edildiğinde doktora başvurularak doktor gözetiminde sorunun ne olduğu belirlenmeli ve tedavi programı hazırlanmalıdır. İktidarsızlık birçok erkeğin sorun haline getirdiği aslında çok büyük bir sorun olmayan ve tedavisi olan bir durumdur. Günümüzde iktidarsızlık belirtileri belirli bir yaştan sonra erkeklerin büyük çoğunluğunda görülmektedir. Önemli olan iktidarsızlık belirtileri doğrultusunda durumun erken teşhis edilip, tedavinin başlatılmasıdır.

28 Ağu 2021 03:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.