WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İktidarsızlığın Çözümü

Cinsel iktidarsızlık erkelerin cinsel birlikteliklerinde büyük sorun ettiği bir durumdur. Erkeğin ilişki öncesi ereksiyon sağlayamaması onu zor duruma sokmaktadır. Bu nedenler erkekler iktidarsızlığın çözümü arayışına girip, doktora yardımıyla ya da kendi çabalarıyla çeşitli çözümler bulmaktadırlar.

Erkeklerin ereksiyon olamaması ya da diğer adıyla sertleşmeyi sağlayamaması iktidarsızlık olarak bilinmektedir. Bu iktidarsızlığın sebepleri arasında, kullanılan ilaçlar, fiziksel sorunlar, depresyon, günlük hayattaki stres ve sıkıntılar yer almaktadır. Tabi erkeğin ilk defa sertleşme sorunu yaşaması o erkeğin iktidarsız olduğu anlamına gelmemektedir. Belli bir süre zarfında yaşanan sertleşme sorunu eğer tekrar etmişse, doktora gidilmeli o şekilde iktidarsızlık olup olmadığı öğrenilmelidir. Eğer iktidarsızlık teşhisi konulursa, bu doğrultuda iktidarsızlığın çözümü için doktorun yönlendirmesine göre hareket edilmelidir.

Toplumumuzda iktidarsızlık, erkeğin yetersiz, güçsüz olduğu anlamını taşıdığından birçok erkek bu sorununu dile getirememektedir. Bu nedenle kendileri iktidarsızlığın çözümü için cinsel sağlık ürünlerine yönelmektedir. Üretici firmalar tarafından iktidarsızlığın çözümü ya da ereksiyon sağlayıcı olarak üretilen bu ürünleri birçok erkek memnuniyetle kullanmakta ve faydasını görmektedir. Bitkisel içerikler ile hazırlanmış bu ürünlerin herhangi bir yan etkisinin olmaması da erkeklerin bu ürünleri tercih etmelerinin sebepleri arasındadır.

28 Ağu 2021 03:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.