WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İktidarsızlığa Çare

Erkeğin sertleşme bozukluğu yaşamasına iktidarsızlık denir. Cinsel iktidarsızlık, belirli bir yaş sonrasında görülme ihtimali yüksek olmakla birlikte son zamanlarda erken yaşlarda görülme oranı da yükselen bir sorundur. Erkeklerin bu sorununa istinaden ilaç firmaları iktidarsızlığa çare olarak çeşitli bitkisel ürünler geliştirmiş ve piyasaya sunmuşlardır.

İktidarsızlık bir hastalık değildir. Cinsel iktidarsızlık, günlük yaşamdaki stresten, sıkıntıdan, yorgunluktan, fiziksel sorunlardan, kullanılan ilaçlardan vs. gibi birçok nedenden kaynaklanmaktadır. Erkek sertleşme sorununu günlük yorgunluğundan dolayı da yaşayabilir. Bu nedenle ilk defa yaşanılan sertleşme problemi iktidarsızlık olarak adlandırılmamalı, belirli bir süre izlenmeli tekrar etmesi durumunda teşhis ve iktidarsızlığa çare için doktora gidilmelidir.

Cinsel iktidarsızlık yani erkeğin ilişki öncesi yaşadığı sertleşme sorunu, toplumumuzda bu sorun erkeğin yetersiz, güçsüz olduğu düşüncesi uyandırmaktadır. Bu nedenle birçok erkek iktidarsızlık sorununu dile getiremeyebilir ve bu sorun için doktora gitmeye çekinebilir. Erkeklerin iktidarsızlığa çare arayışına son vermek isteyen cinsel sağlık ürünleri üretici firmalar, çeşitli içeriklere sahip farklı ürünler geliştirmiş ve satışa sunmuşlardır. İktidarsızlık sorununu dile getiremeyen erkeklerin en çok tercih ettiği ürünlerdir. İktidarsızlığa çare olarak geliştirilmiş olan bu ürünler eczane ve internet sitelerinde satışı yapılmaktadır.

28 Ağu 2021 03:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.