WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Güçlü Afrodizyak Ürünler Nelerdir

En güçlü afrodizyak, cinsel gücü artırıcı istek ve arzu bakımından sağladığı katkılarıda herkes tarafından bilinen afrodizyak etkisi güçlü olan kişide cinsel haz artıran doğal ürünler en güçlü afrodizyak olarak bilinmektedir. İsterseniz hem doğal olan hemde güçlü afrodizyak etkisi olan bu ürünlere beraber göz atalım.

En Güçlü Afrodizyak

Çikolata: İçerdiği seratonin ve daha da önemlisi fenetilamin maddeleri nedeniyle hafif cinsel istek artırıcı etkiye sahiptir.
Çikolata aromalı kayganlaştırıcı jellerde cinsel istek artırıcı olarak kullanıldıgı bilinen ürünlerdendir.

Kahve: Kahvenin içindeki kafein kalp ritmini arttırarak kan dolaşımını hızlandırıyor. Bu nedenle cinsel gücü arttırıcı bir içecek olarak kabul ediliyor. Kahvenin ayrıca önemli bir antioksidan deposu olma özelliğini de unutmamak gerekir.Cinsel haz artıran kahve çeşitleri oldukça çoktur.

Kolesterol oranı birçok balığa göre fazla olan istiridye içindeki demir sayesinde, sperm sayısını ve cinsel istek gücünü arttırıyor. Uzmanlar, Omega-3 yağı deposu olan bu balığın, kalp krizine ve bağırsak kanserine karşı koruyucu bir özelliğe sahip olduğunu da belirtiyor.

Antik çağda Ege kıyılarında nam salan inanışa göre roka cinsel gücü tavan yaptırıyor. Çok eski çağlardan beri afrodizyak olarak kullanılan roka, seks hayatınız için çok kolay ulaşabileceğiniz inanılmaz bir mucize. Yetiştirmesi de oldukça kolay olan bu bitki için bahçeye ihtiyacınız yok. Küçük bir pencere önü veya küçük bir kutu bile sizin için yeterli. Üstelik çok fazla ilgi de gerekmez

İncir tarihten beri cinselliği ve seksi sembolize ediyor. Özellikle erkeklerin cinsel gücünü arttıran çok güçlü bir afrodizyaktır. Uzmanlara göre, bir kilogramında iki bin 900 kalori bulunan incir, E ve B vitaminleri yönünden de çok zengin.

Bal, üremenin sembolüdür. 'Balayı' (honeymoon), ballı ve alkollü bir içkiden adını alır ve bu içki düğünden sonra mutlu çiftlere içirilir.

Zengin potasyum ve B vitamini içeriği nedeniyle muz, kendinizi iyi hissettiren bir meyve. Fazla hoşgörü göz çıkarmaz... Bunun için süt, bal ve muz karışımından bir milkshake birebir!

Bu canlandırıcı baharat bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve şüphesiz aşkın sembollerindendir

Avokadoya afrodizyak sıfatını zengin aroması veya armut şekli kazandırmış olabilir. Salatada veya çorbada püre halinde... Nasıl yapıldığı fark etmez, avokado cinsel hayatınız için mükemel bir yiyecek.

Yüksek enerji veren çinko içeriğ i, nedeniyle çamfıstığı en güçlü afrodizyaklardan.

28 Ağu 2021 22:51

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.