WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Göğüs Büyütme

Kadınların vücutlarında en belirgin bölge kaçınılmaz göğüs bölgesidir. Özellikle büyük ve iri göğüslere sahip olan kadınlar oldukça dikkat çekici olmaktadır. Küçük göğüslere sahip olan kadınlar bu durumdan rahatsız oldukları gibi güven sorunu da yaşamaktadır.

Göğüs büyütme işlemleri doğal yollarla yapılabildiği gibi ameliyat ile de gerçekleşmektedir. Yapılan ameliyatları göğüs büyütme ameliyatı olarak adlandırmak yanlıştır. Çünkü böyle bir ameliyat yapılmamaktadır. Bu operasyonlarda göğüs kısmına yağ dokusu enjekte edilebilir, protez yerleştirilebilir veya dolgu malzemesi ile desteklenir.

Yapılan bu ameliyatlar kişi ile doktorun ortak kararı sonucunda verilir ve kişini anatomik yapısına uygun bir operasyon uygulanır. Yerleştirilecek olan meme protezi ya da silikon, dokuya uygun olmalıdır.

Göğüs büyütme ameliyatları genellikle genç yaştaki kişilerin daha çok başvurduğu bir yöntemdir. Bunların dışında hep küçük göğüse sahip olduğunu düşünen ve artık büyütmek isteyen kişilerin sayısı da bir hayli fazla olmaktadır.

Ameliyat dışında göğüs büyütmenin diğer yöntemleri ise masaj yapmak, göğüs büyütücü krem kullanmak ve göğüs büyütücü alet kullanımı ile büyütme işlemleri gerçekleşebilmektedir.

Göğüs kadınlığı simgeleyen bir uzuv olarak görülmektedir. Bu sebepten dolayı kadınlar küçük olan göğüslerini büyüterek kendilerini daha kadınsı hissetmelerini sağlamaktadır. Göğüs büyütme işleminin en kolay yolu silikon jel ve meme protezi işlemleridir.

28 Ağu 2021 14:31

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.