WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktiricinin Kullanımı

Geciktiricinin kullanımı sünnetlik diye tabir edilen penisin baş bölgesine yapılan local uygulamayla gerçekleştirilir. Çoğu kişi yanlış uygulamalar neticesinde geçiktirici spreylerden istedikleri verimi elde edemediklerini ifade etmektedirler. Yanlış kullanıma ek olarak sahte ürünlerin kullanılmasıda doğal olarak istenilen performansın elde edilememesi ile sonuçlanmaktadır. 

Malesef ki çoğu kullanıcı geçiktirici spreyleri penisin dip kısmına uygulamaktadır. Tabiki dip kısıma uygulana bir geciktirici sprey boşalmayı geciktirmez. Zevki sağlayan sinirlerin %90 penisin baş bölgesinde yer almaktadır. Geciktirici spreyler sahte olmadığı ve ilgili bölüme uygulandığı taktirde erken boşalmayı engeller. Geciktiricinin kullanımı dozu ve miktarı kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Yüksek seviyelerdeki erken boşalma problemi için önerilen ölçü iki parfüm sıkımı olarak tabir edilir. Aynı bölgeye hem üstten hem alttan sıkılmalıdır. Problem orta ya da düşük seviyede ise baş bölümüne üst bölgeden tek sıkım yeterli olacaktır.

Geciktiricinin kullanımı  esnasında farklılık gösteren tek unsur ilgili ürünün birleşmeden ne kadar zaman önce uygulanacağıdır. Bu konuda netlik sağlamak için hangi ürünü kullanıyorsanız o ürünün prospektüsünde yer alan uygulama süresini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

28 Ağu 2021 14:45

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.