WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktiricilerin Etkisi

Erken boşalma, erkeklerin cinsel ilişkilerinde olması gereken sürenin öncesinde istem dışı olarak yaşadıkları bir sorundur. Günümüzde birçok erkeğin yaşadığı bir cinsel sorun haline gelen erken boşalma, geciktiricilerin etkisi sayesinde çözülebilir bir duruma getirilmiştir. Geciktiriciler erkeklerin erken boşalma sorununu kolayca aşmalarına ve partnerleri ile birlikte istedikleri şekilde bir cinsel deneyim yaşamalarına imkân tanımaktadır.

Erkeklerin erken boşalma sorununu yaşaması cinsel yaşamlarını olumsuz yönde etkilediği için birçok erkek bu konuda partnerine karşı kendisini yetersiz görebilmekte ve moral bozukluğu yaşayabilmektedir. İlişki öncesinde kullanılan geciktiricilerin etkisi erkeğin boşalmasını geciktirerek erkeğin birliktelikten beklediği yaşamasına ve partnerine de aynı şekilde yaşatmasına yardımcı olmaktadır.

Stag, Viga, Porcomil, Bolt, Porcodile, Boss, Delay gibi birçok markanın bitkisel içeriklerle geliştirmiş olduğu geciktiricilerin etkisi, içeriklerinin sağlamış olduğu avantaj sayesinde uzun süre kendini koruyabilmektedir. Geciktiricilerin tüm markalarını sitemizden bulabilir, ürünler hakkında ekibimizden telefon, canlı destek ve mail aracılığı ile detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden ya da telefon iletişim kurarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

27 Ağu 2021 17:06

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.