WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Tablet

Günümüzde erkeklerde sık görülen cinsel sorunlardan biri olan erken boşalma, erkeklerin partnerleri ile olan cinsel aktivitelerinde partnerini tatmin edememenin rahatsızlığını ve kendisinin ilişkiden tam anlamıyla zevk almamasının moral bozukluğunu yaşatmaktadır. Geciktirici tablet erkeğin ilişkiden doyasıya zevk almasını sağlarken, partnerini de fazlasıyla tatmin etmenin hazzını verebilmektedir.

Cinsel birlikteliğin süresinin uzun olması her iki tarafında alacağı hazzı ve zevki ikiye katlamaktadır. Kısa süreli yaşanan bir cinsel deneyim ile uzun süreli tadına vararak gerçekleştirilen bir cinsel deneyimin verdiği haz tabi ki aynı değildir. Erkekler bu sebeple geciktirici tablet kullanarak bu süreyi uzun tutmakta ve boşalma kontrolünün kendilerinde olmasını sağlayabilmektedir.

Fiziksel ya da psikolojik olarak erkeklerin yaşadıkları erken boşalma sorunu çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak ortaya çıkabilmektedir. Erkeklerin erken boşalma sorunu için bitkisel çözüm olarak geliştirilen geciktirici tablet kullanımlarında marka olarak en çok Big Man, Stag, Viga, Klg, Rhino, Proloonging markaları tercih edilmektedir.  Bu ve daha fazla geciktirici tablet markalarını sitemizde bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

28 Ağu 2021 02:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.