WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Spreyler Eczanelerde

Geciktirici spreyler, erkeklerin erken boşalma sorunu için üretilen ve buna çözüm olan spreylerdir. Bu spreyler sayesinde erkekler erken boşalma probleminin önüne geçebilir. Spreyin kullanımı oldukça basittir. Piyasada çokça bulunan bu spreylerin fiyatı fazla değildir. Ancak gidip ölü fiyatlara sprey almanızı tavsiye etmiyoruz. Nedeni ise yarardan çok zarar vermektedir. Derinizle temas halinde olacağı için cildinizde tahrişlere yol açabilir ve derinizin yanmasına neden olabilir. Bu yüzden belirgin olan firmaları tercih etmenizde yarar vardır. Bu spreylerin fiyatı o kadar uçuk değildir. Günümüzde 30-50 Türk lirası gibi bir paraya en kaliteli ürünleri alabilirsiniz. Bu yüzden öncelikle detaylı bir araştırma yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Geciktirici Spreyler Ne İşe Yarar?

-Cinsel ilişki sırasında erken boşalmanızı önler ve eşiniz veya partnerinizle uzun süreli ilişkiye girmenize yardımcı olur.

-İlişki esnasında gücünüze güç katar ve eskiye göre kendinizi daha dinamik hissedersiniz.

-Eşiniz veya partneriniz artık bu ilaç sayesinde daha mutlu olacaklardır.

-Cinsel performans en üst seviyeye çıkacak ve ilişkinizden doyasıya zevk alacaksınız

Geciktirici Spreyin Zararları

Spreylerin fazla sıkılması dışında herhangi bir yan etkisi yoktur. Eğer vücudunuz spreylere karşı bir alerji gösteriyorsa kullanmamanızı öneriyoruz. Eğer böyle bir sorununuz yoksa uygun dozda kullanabilirsiniz. Spreyin herhangi kötü bir yanı yoktur. Fazla sıkılması durumunda vücutta kızarıklığa ve yanmalara neden olabilir. Bu yanık güneş yanığı gibi kendini gösterir ve acı verir. Bu yüzden dozuna uygun şekilde sıkmanız sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca ilacın herhangi kötü bir yan etkisi bulunmamaktadır. Geciktirici spreyler yan etkisi en az olan cinsel ürünler sıralamasında yer alırlar. Çünkü kana karışmadıkları için zararları pek çok yoktur

28 Ağu 2021 14:34

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.