WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Sipariş

Erken boşalan erkeklerin kurtarıcısıdır. Bu sprey sayesinden erken boşalma probleminiz tamamıyla ortadan kalkacaktır. Eğer eşiniz ve partnerinizle ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız geciktirici spreyden yararlanabilirsiniz. Bu sprey sayesinde boşalmanızı geciktirebilirsiniz.
Geciktiricinin Zararları: 

- Kötü bir yan etkisi yoktur. Bu yüzden korkmanıza gerekte yoktur. İçiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ancak ufak tefek yan etkileri bulunabilir. Bu yüzden prospektüsünü veya sitemizi inceleyiniz. 

- Uygun dozda kullanıldığı takdirde herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Hangi dozda kullanacağınızı öğrenmek için konularımızı inceleyiniz.

- Uygun dozda kullanmanız önerilir. Çünkü vücutta fazla kullanılması halinde yanıklara yol açabilir. 

- Alerji gibi deri problemlerinizi varsa kullanmadan önce gerekli açıklamaları okuyunuz ve önerilen dozda ürünü kullanınız. 

- Herhangi bir yan etki gördüğünüzde en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Geciktirici spreylerin korkulacak bir yan etkisi ve zararı bulunmamaktadır. Ancak uygun dozda kullanmanız gereklidir.

- Fazla sıkılması (yüksek dozda püskürtülmesi) deride tahrişlere yol açacaktır. Bunun için fazla püskürtülmemesi gerekiyor. Ayrıca spreyi püskürttükten sonra elle deriye yedirilmesi gerekiyor. 

- Spreyi ağız ve göz temasından uzak tutunuz. Aksi halde boğazınıza ve gözlerinize zarar verebilir. Kimyasal madde içerdiği için sakıncalı olabilir. Geciktirici spreyler göz ve ağız temasından uzak tutulduktan sonra ve kullanım şekline uygun kullanıldıktan sonra herhangi bir zararı bulunmamaktadır. 

- Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Çünkü çocukların bilmeden ağzına ve gözüne sıkması halinde ciddi sonuçlar doğurabilir.

- Eczanelerden ve satış noktalarından temin ediniz. Piyasada el altından satılan ucuz yollu spreylere itibar etmeyiniz. Sahte ürünler piyasada yarı fiyatına bulunabiliyor. Bu ürünler işe yaramadığı gibi zararlıdır.  Bunun için daima kaliteli ve orijinal ürünleri tercih ediniz. Lütfen diğer konularımızı inceleyiniz. 

28 Ağu 2021 14:34

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.