WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Kullanım Şekli

Geciktirici Sprey Hakkında Bilinmesi Gerekenler
-Cinsel ilişkiye girmeden 15-25 dakika önce krem penisin uç kısmına sıkılmalıdır.

-Herhangi bir sorun oluşturmamakla birlikte maximum derecede zevk vermektedir

-Geciktirici spreylerin herhangi korkulacak bir yan etkisi bulunmamaktadır.

-Herhangi bir alerji sorununuz yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken tek şey uygun dozda kullanmaktır.

-Erkeklerin erken boşalmalarını önlemek amacıyla çıkan ürünlerden birisi de geciktirici spreylerdir. Bu spreylerin etkisi direk bölgeyi uyuşturmaktır. Uyuşan bölge boşalmayı geciktirmektedir.

-İlişki boyunca maximum güç vererek ilişkinin uzamasına yardımcı olur. Ayrıca ilişki esnasında partnerinizin ve sizin yüksek derecede zevk almasını sağlar.

-Püskürtülen spreyi ne kadar iyi emdirirseniz etkisi o kadar iyi olacaktır. Yani sıktıktan sonra elinizle bölgenin uç kısmına iyice emdiriniz. Sprey içerisinde bulundurduğu maddeyle bu bölgeyi bir müddet duyarsızlaştırmaktadır.  Duyarsızlaşan bu bölge uzun süre uyuşuk kalmakta ve boşalma uzun sürmektedir.

-Genelde erkeklerin birçoğunda görülen bu rahatsızlık geciktirici sprey sayesinde üstesinden gelinebilecek sorunlardan birisidir.

-Geciktirici spreyler birçok firma tarafından çıkarılarak piyasaya sürülmüştür. Ucuz olsun deyip de piyasada tezgah altından satılan ürünlerden uzak durunuz. Kullanmak istiyorsanız onaylı ve sahte olmayan ürünleri almanızı tavsiye ederiz. Aksi halde başınız daha çok ağrıyabilir. Çünkü bu spreyler deriyle temas ettiği için zararlı olabilir. Spreyi  kullanmadan önce bir uzmandan yardım almanız gerekiyor. Çünkü deriyle temas olduğu için derinizde yanmalara, kararmalara veya alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

-Erken boşalma problemini ortadan kaldırarak boşalma süresini kişiden kişiye 30 ile 60 dakikaya kadar uzatabilir. Bu ideal bir süredir. Bu süre zarfında hem siz hem de partneriniz yeteri düzeyde tatmin olabilirsiniz.

28 Ağu 2021 14:35

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.