WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Satın Al

Erkeklerin cinsel hayatında sıkıntıların yaşanmasına sebebiyet veren cinsel sorunlardan biri erken boşalmadır. Erken boşalma her ne kadar çoğu kişi tarafınca pek önemsenmeyen bir durum gibi görülse de aslına bakıldığınca kesinlikle dikkat edilmesi ve en kısa sürede önlenmesi gereken bir problemdir.

Erken boşalma sorunu pek çok farklı sebepten dolayı ortaya çıkabilmektedir. Özellikle damar ve hormonal bozukluklardan dolayı yaşanıyor ise, kesinlikle bir an önce tedaviye başlamanız gerekmektedir. Ülkemizde ki erkeklerde erken boşalma sorunu daha çok psikolojik olarak görülmektedir. Kişilerin cinsel korkulara sahip olması, cinsel tecrübesizlik, ilişkiden beklentilerin yüksek olması gibi nedenler erken boşalmanın gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Erken boşalmanın önlenmesi için cinsel sağlık ürünleri bulunmaktadır. Pek çok erkeğin kullanımını gerçekleştirdiği geciktiriciler erken boşalmayı önlemekte ve ilişkinin daha uzun süreli yaşanmasını sağlamaktadır. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile yaşayacağınız ilişkiden hem kendinizi oldukça mutlu kalacaksınız hem de partnerinizi bu gösterdiğiniz performanstan dolayı fazlasıyla memnun edeceksiniz.

Geciktirici ürün çeşitleri, geciktirici hap, geciktirici krem, geciktirici sprey ve geciktirici jeldir. Geciktirici hap kullanımı ilişkiden 1 saat önce, sprey kullanımı 40 dakika önce, krem ve jel ürünleri ise ilişkiden 30 dakika önce kullanıldığında etkisini daha iyi göstermektedir.

Geciktirici satın almak isteyen kişiler sağlık bakanlığı onaylı olan geciktirici ürünlere eczanelerden, eczanelerde olmayan diğer geciktirici ürün çeşitlerine ise internet üzerinde hizmet veren online ecza sitelerinden temin edebilirler.

28 Ağu 2021 14:02

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.